Svet vysokozdvižných vozíkov

19. februára 2018

Jednoduchá detekcia preťaženia vysokozdvižných vozíkov Hyster

Manipulácia s bremenami s premenlivými alebo neznámymi hmotnosťami môže byť výzvou pre mnohé operácie. Tím Hyster môže pomôcť.
Špeciálny systém detekcie preťaženia je možné integrovať s vysokozdvižnými vozíkmi Hyster®, ako aj s paletovými a skladovými vozíkmi, ktoré poskytujú indikátor hmotnosti a stability nákladu.

Aktuality
19. februára 2018

5 dôvodov prečo si vybrať vozík zo série Hyster XT

Ak chcete maximalizovať návratnosť vašej investície do akéhokoľvek vysokozdvižného vozíka, je dôležité vybrať si model, ktorý vyhovuje špecifickým potrebám vašej prevádzky a vašim operátorom. Séria vysokozdvižných vozíkov Hyster® H2.0-3.0XT je ideálna pre každodenné logistické, distribučné a výrobné aplikácie.

Aktuality
29. januára 2018

NOVINKA V PONUKE. Vlečné ťahače Hyster

Hyster s potešením oznamuje rozšírenie portfólia o vlečný trojkolesový ťahač Hyster® T7.0HS3 a štvorkolesový ťahač T8.0HS4. Vlečné ťahače sú ideálne pre automobilový a strojársky priemysel a pre akýkoľvek typ prevádzky s výrobnou linkou, prípadne externé aplikácie.

Aktuality
9. januára 2018

Preprava 450°C cievok 30 tonovým vozíkom s unikátnym bezreťazovým stožiarom

Spoločnosť Hyster prispôsobila vysokozdvižný vozík Hyster® s nosnosťou 30 ton, tak aby zjednodušil prepravu cievok za horúca a znížil opotrebenie vozíka. Unikátny zdvíhací stožiar nie je vybavený reťazou. „Zákazník prevádzkujúci oceliarne potrebuje ideálne riešenie na prepravu zvitkov, ktoré môžu mať teplotu až do 450 stupňov,“ hovorí Chris van de Werdt, obchodný manažér spoločnosti Hyster Big […]

Aktuality
28. septembra 2017

Výmena bočných batérií na elektrických vozíkoch po novom

„Nová možnosť výmeny batérií na elektrických vysokozdvižných vozíkoch z boku je jednoduchá a pohodlná. Bude tak vyhovovať mnohým výrobným a logistickým aplikáciám“, hovorí Phil Ireland, vedúci produktového riadenia spoločnosti Counterbalance Solutions for Hyster. „Výmena batérií na vozíkoch Hyster je tak rýchla a efektívna, čo má za následok minimalizáciu prestojov a vozíky tak môžu slúžiť efektívnejšie a […]

Aktuality
14. augusta 2017

Súťaž strojníkov 2017

Srdečne Vás pozývame na návštevu výstaviska Agrokomplex v Nitre, kde spoločnosť HYSTER Slovakia v spolupráci s Agrotrade group organizuje Súťaž strojníkov 2017. Nájdete nás na výstavisku Agrokomplex 17.-20. augusta, Nitra – výstavná plocha Agrotrade group. Zúčastni sa a vyhraj zaujímavé ceny. Navyše každému súťažiacemu bude preplatená vstupenka!

Aktuality
30. júna 2017

Vývoj batérií pokračuje

HYSTER ako svetový výrobca ponúka celú zostavu všetkých typov vysokozdvižných vozíkov, od dieselových, plynových až po elektrické. Veľkú časť predaja tvoria skladové  a čelné elektrické vozíky.

Aktuality
28. júna 2017

Letná AKCIA na použité vozíky

Vyberte si počas letných mesiacov z našej ponuky použitých vozíkov a získajte letný bonus. Na všetky jazdené čelné vozíky poskytujeme zľavu vo výške až 500 EUR a na našich ručne vedených vozíkoch ušetríte 200 EUR. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky.

Akcie
14. júna 2017

HYSTER Slovakia v médiách – Čítajte s nami

Vezmite si so sebou na dovolenku aj odborné čítanie. Po Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Nitre sa manipulačná technika HYSTER Slovakia objavila vo viacerých médiách. Ponúkame tu ich prehľad a prajeme príjemné čítanie. Prečítajte si časopis Transport a logistika 06/2017.

Aktuality
O spoločnosti Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.