Zabezpečujeme nadštandardné služby pre VZV

Náhradné diely Hyster

Kým Vaša pozornosť sa sústreďuje na hlavné ciele Vášho podnikania, HYSTER sa sústreďuje vždy na Vás…

Naším cieľom je ponúknuť širokú škálu dostupných riešení, z ktorej si môžete vybrať najlepšiu kombináciu služieb a cien s ohľadom na Vaše potreby a s vedomím, že naši servisní mechanici sú pripravení maximalizovať prevádzkyschopnosť využívanej manipulačnej techniky.

Servis a údržba

Prevádzkujeme rozsiahli servisnú sieť vysokozdvižných vozíkov na Slovensku. Náš tím servisných mechanikov je dokonale vyškolený a kvalitne vybavený potrebným náradím ako aj diagnostickými prístrojmi.

Servis VZV

V prípade, ak chcete objednať servis, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, mailom na adrese servis@hyster.sk alebo na tel. čísle: 0903 552 243.

Náhradné diely a príslušenstvo

Pre zaistenie maximálnej prevádzkyschopnosti a produktivity manipulačnej techniky ponúkame originálne náhradné diely HYSTER. Poradíme vám pri výbere správnych náhradných dielov pre vaše konkrétne potreby a aplikácie.

Náhradne diely na VZV

V prípade, ak chcete objednať náhradný diel, resp. príslušenstvo, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, mailom na servis@hyster.sk alebo na tel. č. 0911 085 452.

Dlhodobý prenájom a finančný leasing

Výhodou operatívneho prenájmu je získanie manipulačnej techniky bez vysokých vstupných nákladov. K nemu patrí aj balík služieb, ktoré prispievajú k bezproblémovej prevádzke prenajímaných zariadení. V prípade využitia finančného leasingu máte možnosť lepšieho plánovania Cash – Flow v dlhšom časovom horizonte. HYSTER Slovakia vám sprostredkuje najlepšie podmienky.

Operatívny prenájom a leasing
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.