Nové vysokozdvižné vozíky

Nájdite si svoje VZV riešenie

Nové vysokozdvižné vozíky Hyster

Zosúlaďte konkrétne potreby vašej prevádzky s výberom z najširšej škály manipulačnej techniky, vysokozdvižných vozíkov, zariadení na manipuláciu s kontajnermi a zariadení na prácu v skladoch na trhu. Ak hľadáte u vysokozdvižných vozíkov vlastnosti ako spoľahlivosť, životnosť a výkon, tak Hyster je tou správnou voľbou pre vaše podnikanie.

Presvedčte sa, že produkty Hyster sú vhodné na manipuláciu so všetkými typmi nákladov na paletách aj mimo paliet s hmotnosťou od 1 do 52 ton.

V ponuke elektrické, plynové aj dieselové vysokozdvižné vozíky, ktoré sa vyznačujú spoľahlivosťou a silou. V ponuke máme viac ako 140 modelov, čím je naša produktová rada jednou z najrozsiahlejších a najkompletnejších na súčasnom trhu vysokozdvižných vozíkov.

Široká ponuka doplnkov a príslušenstva umožňuje prispôsobiť vozíky podľa konkrétnych potrieb a podmienok vášho využívania.
Všetky vysokozdvižné vozíky Hyster sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivosť a nízke náklady na prevádzku spolu s komfortom a produktivitou vodiča.

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.