Zo sveta VZV

7. októbra 2021

Potrebujete nový vysokozdvižný vozík hneď? Máme riešenie

Každý rok pred koncom roka firmy nakupujú vysokozdvižné vozíky pre svoje prevádzky. Problémom ale často býva, že doby doručenia sú až o niekoľko mesiacov. Problém sa ešte prehĺbil vplyvom svetovej pandémie COVID19. Mnohé fabriky boli zavreté, výpadky hlásili aj dodávatelia základných surovín.

Tohto roku sme boli predvídaví a rozhodli sme sa objednať veľkú flotilu vysokozdvižných vozíkov Hyster.

Postupne k nám prichádzajú vozíky z výroby a preto sme sa spojili s našim partnerom ČSOB Leasing a spúšťame akciu na financovanie nových vzv.

Výhodou je možnosť výberu financovania. Vozík, samozrejme, môžete kúpiť v hotovosti ale ak si potrebujete rozložiť splátky na dlhšie obdobie, ponúkame vám možnosť Finančného leasingu s 20% akontáciou na začiatku a splátkami rozdelenými na 3 roky.

Ak preferujete Spotrebný úver, zaplatíte na začiatku 30% akontáciu a splátky si rozložíte rovnako na 36 mesiacov.

V cene splátok je samozrejme aj poistenie vozíka. Výšku akontácie si, samozrejme, môžete nastaviť podľa vašich možností. 

Ak sa rozhodnete pre splácanie do 24 mesiacov máme pre vás ešte jeden BONUS navyše. V prípade, že sa vozík rozhodnete splatiť do 2 rokov leasing vozíka máte BEZ NAVÝŠENIA. Vy tak nepreplatíte ani cent navyše.

V tejto limitovanej ponuke nájdete plynové, elektrické aj dieslové vysokozdvižné vozíky do nosnosti až 3500 kg.

Nový vzv môžete mať za pár dní na svojej prevádzke a to už od 225 € mesačne.

Bližšie informácie a cenovú ponuku získate u svojho obchodného zástupcu ( Západné Slovensko: +421 908 793 932; Stredné Slovensko: +421 903 555 071; Východné Slovensko: +421 903 800 480 ).

AKTUÁLNU PONUKU NOVÝCH VZV IHNEĎ K ODBERU S MOŽNOSŤOU FINANCOVANIA NÁJDETE TU

Cena je uvedená ako mesačná splátka pri produkte Finančný leasing pri akontácii 20% a dobe splácania 36 mesiacov. Cena je uvedená bez DPH a je v nej zahrnuté aj povinné poistenie vzv. Vybrať si môžete aj produkt Spotrebný úver, kde je suma uvedená s DPH a v cene je aj povinné poistenie vzv. Ponuka platí len pre podnikateľské subjekty. Financovanie zabezpečuje ČSOB Leasing, a.s..

Výšku akontácie si ale môžete určiť vy. Vyberte si nový vysokozdvižný vozík ihneď k odberu, vyplňte dopytovací formulár priamo v detaile produktu a naši kolegovia pre vás pripravia cenovú ponuku na mieru.

 

Akcie
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.