Zo sveta VZV

27. novembra 2023

Využite možnosti manipulácie s papierom pomocou vzv Hyster

Vysokozdvižné vozíky na manipuláciu s papierom často potrebujú spojiť húževnatosť s opatrným dotykom. Hoci sú kotúče papiera veľké a ťažké, samotný papier je jemný. Pri nesprávnej manipulácii sa papier môže ľahko poškodiť, čo vedie k plytvaniu a zbytočným nákladom.

S takmer 100-ročnými skúsenosťami s poskytovaním riešení pre ťažkú ​​manipuláciu má Hyster rad vysokozdvižných vozíkov pripravených splniť špecifické potreby širokej škály aplikácií v papierenskom priemysle.

NÁSTAVCE NA ROLKY PAPIERA PRE VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Aby sme pomohli zvýšiť prevádzkovú produktivitu a zároveň pomohli udržať poškodenie produktu na minime, sú vozíky Hyster k dispozícii s kompletným radom prídavných zariadení na upínanie kotúčov papiera a balíkov papiera . Kľúčom je výber správneho prídavného zariadenia pre konkrétnu aplikáciu.

Hyster ponúka pestrý výber svoriek, všetky so zabudovanými funkciami na zníženie poškodenia a pokročilou hydraulikou ako štandard. Možnosti zahŕňajú rôzne podložky, svorky rotátora a viacnásobné príslušenstvo na manipuláciu s rolkami. Či už teda manipulujete s kotúčmi papiera s vysokým leskom alebo s odolnými recyklovanými balíkmi papiera, môžete si vybrať spoľahlivú kombináciu vozíka a príslušenstva.

ŠPECIALIZOVANÉ RIEŠENIE HYSTER PRE NAKLADANIE PRÍVESOV

Pri umiestňovaní kotúčov papiera do nákladného auta je najlepšou praxou nakladať ich vertikálne pozdĺž stredovej čiary korby nákladného auta, pretože to pomáha rovnomernému rozloženiu hmotnosti. V minulosti bol na presné umiestnenie kotúčov papiera potrebný väčší vysokozdvižný vozík.

Na prekonanie tejto výzvy vyvinula spoločnosť Hyster riešenie s predĺženým dosahom s naklápacím vozíkom špeciálne pre papierenský priemysel. Táto špeciálne navrhnutá možnosť pre vysokozdvižný vozík Hyster J5.5XN6 poskytuje operátorovi vysokozdvižného vozíka dodatočný dosah o 250 mm pri zdvíhaní 2500 mm kotúča papiera vo výške korby nákladného auta. Pomáha operátorovi efektívne umiestniť kotúč papiera do korby nákladného auta. Vysoká úroveň presnosti tiež pomáha minimalizovať potenciálne poškodenie nákladu.

Kompaktný dizajn elektrického zdvižného vozíka Hyster J5.5XN6 tiež znižuje stopu vozíka na minimum. Podporuje to manévrovateľnosť v rušnom prostredí priemyselných skladov, kde môže byť priestor na prvom mieste, a to všetko pri nulových emisiách.

ELEKTRICKÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY NA MANIPULÁCIU S PAPIEROM

Mnoho podnikov papierenského priemyslu hľadá spôsoby, ako podporiť snahy o udržateľnosť. Znižovanie emisií uhlíka je jedným z osobitných cieľov. Tu môže Hyster pomôcť podnikom prejsť na flotilu odolných elektrických vysokozdvižných vozíkov s nulovými výfukovými emisiami.

Hyster má rad troj- a štvorkolesových elektrických vysokozdvižných vozíkov, ktoré sú vhodné pre požiadavky operácií manipulácie s papierom, s nosnosťou od 1 do 5,5 tony. Patrí medzi ne séria J2.5-3.0XNL napájaná lítium-iónovou batériou, ktorá kombinuje energetickú účinnosť s výkonom pre zdvih do 3 ton.

S integrovanou vysokonapäťovou lítium-iónovou batériou môže tento elektrický vysokozdvižný vozík Hyster podporovať intenzívnu trojzmennú prevádzku a využívať výhody rýchleho nabíjania. Lítium-iónové batérie tiež neprodukujú výpary, ktoré sa bežne spája s olovenými batériami, čo vedie k nižšej uhlíkovej stope pre spoločnosti zamerané na environmentálne ciele.

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.