INFORMÁCIE O NÁS

HYSTER Slovakia je popredným dodávateľom riešení pre manipuláciu s materiálmi na Slovensku.

Spoločnosť HYSTER Slovakia s.r.o. bola založená po viac ako 10 ročných skúsenostiach v oblasti predaja a servisu manipulačnej techniky Hyster. V roku 2014 sme sa stali autorizovaným a výhradným distribútorom manipulačnej techniky Hyster. Celosvetovo uznávaná značka Hyster zahŕňa viac ako 140 modelov vysokozdvižných vozíkov s kapacitou od 1 do 52 ton.

HYSTER Slovakia Vám ponúka

 1. Najkompletnejšia ponuka manipulačnej techniky

  Ponúkame najkompletnejšiu ponuku manipulačnej techniky na slovenskom trhu známu vysokou spoľahlivosťou a výkonom, ktorá Vám pomôže znížiť prevádzkové náklady.

 2. Rozsiahla ponuka použitej manipulačnej techniky

  Máme pre vás pripravenú rozsiahlu ponuku použitej manipulačnej techniky, so zárukou vysokej kvality a vykonávania servisu našou spoločnosťou.

 3. Požičovňa a prenájom zariadení

  Ponúkame krátkodobý a dlhodobý prenájom od jedného zariadenia až po celú flotilu manipulačnej techniky, vrátane komplexnej starostlivosti a servisu.

 4. Autorizovaný servis a predaj originálnych náhradných dielov

  Ponúkame autorizovaný servis so servisnou sieťou rozmiestnenou po celom území SR a predaj originálnych náhradných dielov.

 5. Odborné poradenstvo a školenia

  Ponúkame odborné poradenstvo v oblasti riadenia flotily a vybavenia skladov potrebnou manipulačnou technikou, a zabezpečujeme školenia pre používanie našej techniky.

 6. Financovanie

  Naši predajcovia vám poradia nielen pri výbere správnych zariadení pre vaše potreby, ale aj s vhodnou formou financovania.

Naša vízia

HYSTER je svetovým lídrom a jednou z najznámejších značiek vo svojom priemyselnom odvetví. Našou snahou je spokojnosť zákazníkov, ktorú dosahujeme za pomoci kvalitných a školených odborníkov.

Dávame si za cieľ budovať s našimi klientmi silné a dlhodobé partnerstvá založené na dôvere a korektnom prístupe.

O spoločnosti Hyster
Ponúkame viac ako iní

PREČO HYSTER

SILNÝ PARTNER. SPOĽAHLIVÉ STROJE. VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY PRE NÁROČNÚ PREVÁDZKU KDEKOĽVEK NA SVETE.

Výrazný. Toto slovo vystihuje značku Hyster®. Keď je pri manipulácii s materiálom potrebná spoľahlivosť… keď nič len najodvážnejšie riešenie zabezpečuje kvalitu… odpoveďou je značka Hyster – patriaca medzi výrobcov najsilnejších vysokozdvižných vozíkov na svete. Produkty Hyster® sú kombináciou inovatívneho dizajnu, vysokokvalitných komponentov, najmodernejších výrobných postupov a testovania.

Spoločnosť Hyster je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svojom priemyselnom odvetví. Hyster ponúka rozsiahlu škálu zariadení na manipuláciu s materiálmi, od zariadení na manipuláciu s kontajnermi cez takmer všetky typy priemyselných vysokozdvižných vozíkov až po špeciálne zariadenia na prácu v skladoch.

Prostredníctvom celosvetovej siete distribučných partnerov vysokozdvižných vozíkov sú zabezpečené odborné konzultácie a zodpovedajúci lokálny servis. Kompletný súbor produktov a riešení prispieva k zlepšovaniu efektivity, šetreniu nákladov a zabezpečovaniu plynulého pohybu materiálu.

1

SILNÝ PARTNER

Spoločnosť HYSTER patrí medzi výrobcov najsilnejších vysokozdvižných vozíkov na svete, pričom naša ponuka zahŕňa viac ako 140 modelov dosahujúcich kapacitu až 52t.

2

SPOĽAHLIVÉ STROJE

Naše produkty sú kombináciou inovatívneho dizajnu, vysokovalitných komponentov, najmodernejších výrobných postupv a dlhodobého testovania.

3

KOMPLEXNÝ SORTIMENT

HYSTER ponúka rozsiahlu škálu manipulačnej techniky, od skladových zariadení, cez takmer všetky typy priemyselných vysokozdvižných vozíkov až po zariadenia určené na manipuláciu s kontajnermi.

Vysokozdvižný vozík Hyster
4

STABILNÝ DODÁVATEL

Značka HYSTER spĺňa náročné požiadavky svojich klientov už vyše 80 rokov vo viac ako 130 krajinách po celom svete.

5

PODPORA MATERSKEJ SPOLOČNOSTI

Názov značky Hyster je posilňovaný celosvetovým významom spoločnosti NACCO Materials Handling Group a podporou jej materskej spoločnosti.

6

VŽDY PRIPRAVENÝ

Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, ktorú dosahujeme za pomoci kvalitných a školených odborníkov ponúkajúcich širokú škálu dostupných riešení.

KARIÉRA

Staň sa súčasťou Hyster teamu

Staňte sa súčasťou úspešného tímu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti HYSTER Slovakia.

Ponúkame mladý a dynamický kolektív, priateľskú pracovnú atmosféru a možnosť kariérneho rastu.

Hľadáme perspektívnych a samostatných kolegov s pozitívnym myslením a tímovým duchom.

Ponuka voľných pracovných miest:

140modelov vysokozdvižných vozíkov
10rokov skúseností s predajom
250spokojných zákazníkov
Názory zákazníkov

Čo o nás povedali naši zákazníci

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.