Zo sveta VZV

9. decembra 2019

Prípadová štúdia SELCO Builder

Spoločnosť Selco bola založená ako Sewell & Co (Timber) Ltd v roku 1895 a v roku 1982 zmenila názov na Selco.

Spoločnosť zaznamenala v posledných rokoch rýchly rast a jej sieť samoobslužných skladov zameraných sa rozrástla na 28 predajní s plánovanou ďalšou expanziou.

Selco používa vozíky Hyster® už niekoľko rokov a nedávno prevzal dodávku nových vysokozdvižných vozíkov Hyster, aby splnil požiadavky rozširujúcej sa pobočkovej siete.

Ako Hyster pomohol?

  • Poskytol Selco štandardizovaný vozový park na 28 predajných miestach
  • Pomohol maximalizovať úložný priestor pomocou dvojstupňového stožiara na mieru namontovaného na vozíkoch Hyster® Fortens®
  • Poskytol plnú národnú servisnú podporu prostredníctvom svojho miestneho distribučného partnera

Sumár dodaných vysokozdvižných vozíkov

Vozíky Hyster sú potrebné na manipuláciu a skladovanie širokej škály materiálov poskytovaných prostredníctvom predajní Selco Builders Warehouse. Vysokozdvižné vozíky Hyster® Fortens® H3.0FT sa používajú na vykladanie blokov, zhutneného kameniva, dreva a kovu z nákladných automobilov a na ich uloženie vo dvore pred naložením do vozidiel zákazníkov. Flotila na manipuláciu s materiálmi, ktorá pozostáva z približne 120 vysokozdvižných vozíkov na 28 miestach Selco, zahŕňa:

Benefity, ktorá vozíky Hyster ponúkajú firme

  • Spoľahlivosť zaisťujú vysokozdvižné vozíky Hyster® a sú podporované plánovaným programom údržby
  • Priestor bol maximalizovaný v stiesnených priestoroch vďaka prispôsobenému dvojstupňovému stožiaru na mieru 5500 mm, ktorý bol namontovaný na vysokozdvižné vozíky H3.0FT. Ten bol vyvinutý špeciálne pre spoločnosť Selco divíziou Special Product Engineering Engineering (SPED) spoločnosti Hyster.
  • Produktivita je vyššia a opotrebenie pneumatík a bŕzd znížené až o 50%, a to vďaka jedinečnej prevodovke DuraMatch ™ na vysokozdvižných vozíkoch Fortens®, ktorá obsahuje funkcie automatického spomalenia (ADS) a riadené obnovenie výkonu. To pomáha produktivite a znižuje opotrebenie pneumatík a bŕzd.
  • Reach trucky majú konvenčný stožiar s 5500 mm triplexom na použitie vo vnútri obchodov, kde sa používajú na skladovanie v uličkách. Všetky uličky sú široké minimálne 3100 mm, aby sa zákazníkom zaistilo dostatok priestoru pre manipuláciu s tovarom.
  • Únava vodiča je znížená vďaka ergonomicky navrhnutej kabíne vysokozdvižného vozíka Hyster, ktorá má mnoho funkcií, vďaka ktorým je vozík ľahko ovládateľný, napríklad pomocou ovládacích prvkov s pákou
Prípadové štúdie
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.