Zo sveta VZV

24. novembra 2021

Prípadová štúdia: Ako vzv Hyster pomohli firme YouBuild

POZADIE

YouBuild a Mpro sú distribútori stavebných materiálov.

Spoločnosť má takmer 20 pobočiek po celom Belgicku s celkovo približne 65 zamestnancami. Každá pobočka funguje samostatne a je bývalým rodinným podnikom so silnými regionálnymi väzbami.

Primárnu zákaznícku základňu YouBuild a Mpro tvoria profesionálne spoločnosti, ale venujú sa aj individuálnym, súkromným zákazníkom.

Areály YouBuild a Mpro vyžadujú kombináciu vysokozdvižných vozíkov vhodných na sporadické aj intenzívne používanie vo vnútorných aj vonkajších prevádzkach.

 

AKO POMOHOL HYSTER?

 

  • Miestny distribučný partner Hyster® v Belgicku, B-CLOSE, štandardizoval vozový park tak, aby obsahoval výlučne produkty Hyster s rovnakou maximálnou nosnosťou, takže stroje možno v prípade potreby zdieľať na všetkých miestach.
  • Spoločnosť B-CLOSE poskytla vybavenie na manipuláciu s materiálom, aby vyhovovalo špecifickým potrebám každého zákazníka, pričom niektoré vyžadovali vysokozdvižné vozíky na sporadické použitie a niektoré na intenzívnejšie používanie.
  • Distribučný partner umožnil zákazníkovi jednoduchšiu centrálnu správu vozového parku pomocou štandardizovaného vybavenia Hyster a štandardizovanej servisnej podpory na všetkých miestach.

VÝHODY

  • Po nadšení z vozíkov Hyster v anglických pobočkách firmy YouBuild spoločnosť oslovila autorizovaného predajcu v Belgicku. Tí dokázali poskytnúť rovnako spoľahlivé, vysokokvalitné vzv, ktoré uspokoja potreby malých aj veľkých pobočiek po celej krajine.
  • Vysokozdvižné vozíky sú potrebné pre rôzne úrovne prevádzky na rôznych miestach, pričom niektoré sú v prevádzke 1 800 hodín ročne.  Iné sú potrebné len približne 250 hodín. Hyster bol jedinou značkou, ktorá mohla ponúknuť rôzne vysokozdvižné vozíky špeciálne vhodné na sporadické alebo intenzívne používanie, aby splnili individuálne požiadavky každej pobočky.
  • Spoluprácou s jednou značkou a nastavením rovnakej maximálnej nosnosti vo všetkých pobočkách môže YouBuild zásobovať veľké pobočky najnovšími produktmi Hyster pre intenzívnu prevádzku a preniesť použité do malých lokalít, kde vysokozdvižné vozíky pracujú menej často. Optimalizácia centrálneho riadenia celého vozového parku týmto spôsobom zvyšuje návratnosť investície.
  • Ergonomické vozíky Hyster boli navrhnuté tak, aby poskytovali vodičovi pohodlie a jednoduchú obsluhu, čo prispieva k produktivite na všetkých pracoviskách.
  • Prevádzková doba bola maximalizovaná a efektívnosť bola zvýšená na všetkých miestach vďaka rýchlej celoštátnej údržbe a podpornej službe poskytovanej miestnym distribučným partnerom Hyster.
  • Každá jednotlivá pobočka má svoje vlastné prevádzkové postupy, požiadavky na kvalitu a preferencie značky vysokozdvižného vozíka a údržby. S jedným centrálnym partnerom môže YouBuild zabezpečiť, aby všetky jeho pobočky spĺňali svoje potreby a požiadavky s rovnakými štandardmi, pokiaľ ide o vysokú kvalitu a vynikajúce služby, čím sa vytvorí silný pracovný vzťah so spoločnosťou Hyster a miestnym distribučným partnerom.
Prípadové štúdie , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.