Zo sveta VZV

25. januára 2022

5 dôvodov, prečo si vybrať li-ion vozíky Hyster na manipuláciu v stavebníctve

Pri manipulácii so stavebnými materiálmi, od tehál a blokov až po dosky, či kovové diely, nemožno robiť kompromisy v sile. Stavebniny a firmy pracujúce so stavebným materiálom môžu pridať do svojho vozového parku – Hyster® J2.5-3.0XNL vozík s lítium-iónovou batériou s nulovými emisiami.

 

Pozrite si odolný vysokozdvižný vozík Hyster J2.5-3.0XNL v akcii pri manipulácii so stavebným materiálom.

Odolný elektrický vysokozdvižný vozík Hyster

Elektrické vysokozdvižné vozíky, najmä lítium-iónové, sa niekedy považujú za menej vhodné pre náročné priemyselné odvetvia alebo vonkajšie aplikácie v porovnaní so spaľovacími vozíkmi. Zatiaľ čo dieselové a LPG vysokozdvižné vozíky Hyster sa často skvele hodia do intenzívnych prevádzok, séria Hyster J2.5-3.0XNL s nulovými emisiami môže byť rovnako výkonným riešením s mnohými výhodami.

 

Tu je päť dôvodov, prečo pri manipulácii so stavebnými materiálmi zvážiť vysokozdvižný vozík Hyster s plne integrovanou lítium-iónovou batériou.

  1. Vysoká produktivita – S rýchlym nabíjaním len za 1-2 hodiny podporujú lítium-iónové vysokozdvižné vozíky Hyster J2.5-J3.0XNL dobu prevádzky a produktivitu. Príležitostné nabíjanie lítium-iónových batérií umožňuje vozíkom dopĺňať energiu počas prestávok bez negatívneho vplyvu na životnosť batérie. Navyše lítium-iónové batérie fungujú dobre vo vysokých aj nízkych teplotách, vďaka čomu je prevádzka spoľahlivá po celý rok, vo vnútri aj vonku.
  2. Trvalo udržateľné riešenie – Lítium-iónové batérie umožňujú stavebným prevádzkam používať vysokozdvižné vozíky Hyster s nulovými emisiami. Prechod na lítium-iónové vozíky si môže vyžadovať zmeny infraštruktúry a novú stratégiu nabíjania. Táto investícia však môže pomôcť podnikom dosiahnuť ciele udržateľnosti spolu s výhodami v oblasti produktivity a nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo.
  3. Priestorovo úsporný dizajn zdvižného vozíka – Vďaka priestorovo úspornému dizajnu sú tieto odolné vozíky vhodné pre prevádzky s obmedzeným priestorom – či už ide o rušný dvor, sklady alebo priestorovo obmedzené prevádzky. Kompaktné vysokozdvižné vozíky Hyster J2.5-J3.0XNL sú tiež vhodné na nakladanie a vykladanie, vrátane práce vo vnútri kontajnerov pri manipulácii so surovými stavebnými materiálmi.
  4. Predchádzanie škodám – Prevádzky, ako sú maloobchodní predajcovia pre domácich majstrov, musia zvládnuť manipuláciu s ťažkými stavebnými materiálmi na paletách. Kľúčom je zabrániť poškodeniu. Séria Hyster J2.5-J3.0XNL to podporuje – vďaka lítium-iónovej batérii nemajú tieto vysokozdvižné vozíky žiadne výpary ani kyselinu z batérie, ktorá by mohla spôsobiť rozliatie. Vynikajúca manévrovateľnosť a jednoduché, presné ovládanie tiež pomáha predchádzať poškodeniu. Tieto vozíky sú preto ideálne vhodné na prácu v čistom sklade, nakladanie nákladných áut alebo prepravu paliet vo vonkajšom priestore.
  5. Pohodlie operátora – Strategický dizajn integrovanej lítium-iónovej batérie pomáha uvoľniť priestor pre operátora, maximalizuje komfort a pohodlie a pomáha zvyšovať produktivitu. Znížené sedadlo a podlahová doska umožňujú ľahké nastupovanie a vystupovanie z vozíka, čo pomáha operátorom držať krok s rýchlym pohybom a náročnými stavebnými operáciami..

 

Spoločnosť Hyster si desaťročia zakladá na sile a spoľahlivosti. Preto manipulácia s materiálom v náročnom prostredí stavebnín sa dá hravo zvládnuť s ekologicky prijateľným vysokozdvižným vozíkom série  J2.5-3.0XNL.

Aktuality , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.