Zo sveta VZV

17. augusta 2021

Operatívny leasing vysokozdvižného vozíka

Trend operatívnych prenájmov automobilov sa čoraz viac udomácňuje aj na Slovensku. Mnohé firmy pristupujú k tomuto spôsobu financovania aj v tejto dobe, kedy je potrebné sledovať si cashflow firemného rozpočtu a minimalizovať neočakávané, a často vysoké výdavky.

Práve operatívny leasing tieto riziká minimalizuje, pretože zákazník má pevne nastavenú mesačnú splátku. Navyše nie je potrebná ani tzv. akontácia. Po skončení doby leasingu vysokozdvižného vozíka stroj môže odkúpiť klient alebo ho nahradíme úplne novým modelom. Druhá varianta je u zákazníkov stále viac populárna. Platí to predovšetkým pre stredne až silno intenzívne prevádzky.

Do vzťahu medzi leasingovou spoločnosťou a klientom vstupuje spoločnosť HYSTER Slovakia, ktorá poskytuje komplexné servisné zabezpečenie vozíkov prostredníctvom tzv. king size service balíčkov.

Tie sú rozdelené do 3 úrovní – Gold, Platinum a Platinum Plus.

Aké výhody prináša spolupráca medzi bankou, našou formou a klientom?

Zákazník má plne poistný svoj nový vysokozdvižný vozík počas celého trvania zmluvného vzťahu. Vďaka tomu, že sme autorizovaným predajcom vozíkov Hyster na Slovensku, tak zákazníkovi zabezpečujeme servisné úkony ako pravidelnú údržbu vozíka, prácu servisného mechanika a jeho kilometrovné nájazdy, ale taktiež náhradné diely ako oleje, filtre. Súčasťou balíčka je aj pravidelná technická kontrola a ročná diagnostická prehliadka.

Vďaka autorizovanému servisu vám nekončí záruka a ak nedôjde k poruche zavinenej obsluhou, tak viete udržať konštantné náklady na vozík počas celej doby trvania leasingu.

Vo vyšších servisných balíkoch ( Platinum a Platinum Plus ) môžete nájsť aj opravy vozíka, ktorý je primerane opotrebený používaním alebo dokonca výmenu pneumatík.

King Size Service služby teda poskytujú zákazníkovi:

  • Lepší cashflow a manažovanie nákladov
  • Menej prestojov vozíkov
  • Znížené riziko neočakávaných výdavkov
  • Predchádzanie porúch vďaka pravidelným servisným prehliadkam našich mechanikov
  • Po skončení leasingu môže zákazník vozík odkúpiť

Kontaktujte svojho miestneho predajcu a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku pre operatívny leasing vysokozdvižného vozíka.

Akcie
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.