Zo sveta VZV

6. júna 2018

Na čo sa môžete tešiť v rámci Rhine Tour?

Hyster Europe odhaľuje dátumy pre sériu podujatí pozdĺž rieky Rýn, ktoré predstavujú riešenia pre efektívne prevádzky vnútrozemských terminálov.

Rhine Tour začína na TOC Europe od 12. do 14. júna v Rotterdame v Holandsku. Vysokozdvižné vozíky Hyster®  budú prezentované na stánku aj mimo show, aby demonštrovali najnovšie riešenia Hyster na podporu portových a terminálnych aplikácií.

Výber zariadení Hyster® ako aj ponuky od kľúčových dodávateľov a partnerov spoločnosti Hyster® budú prepravované nákladnými člnmi na terminály v Lauterbourgu (Štrasburg), Francúzsko dňa 21. júna, Birsfeldene (Bazilej) vo Švajčiarsku dňa 26. júla a vo Weseli v Nemecku na ďalších eventoch.

rhine tour 2018

„Počas každého podujatia ukážeme, ako môžu vysokozdvižné vozíky a riešenia Hyster® pomôcť pri prekonávaní spoločných výziev, ktorým čelia vnútrozemské terminály a prístavy,“ hovorí Mark Nailer, manažér pre Hyster Europe. „Návštevníci nielen vidia celý rad vysokozdvižných vozíkov v akcii, ale tiež vidia svoju účinnosť a silu v reálnych prevádzkach.“

Hlavným cieľom týchto podujatí je predstavenie inovácií, ktoré prinášajú efektívnosť v rámci rôznych manipulačných operácií, ktoré sa odohrávajú v dnešných prístavoch a termináloch. Návštevníci uvidia novú variantu výklopnej kabíny Hyster® RS46 ReachStacker pre špecifikáciu intermodálnej manipulácie, ktorá prvýkrát optimalizuje priamy výhľad. Okrem toho bude prezentovaná demonštrácia najnovšieho manipulátora s prázdnymi kontajnermi, ktorý podporuje úsporu nákladov a úsporu vo vnútrozemských terminálových operáciách.

Vysokovýkonný vozík Hyster® H25XMS-9 preukáže svoju schopnosť manipulovať s kontajnermi počas podujatia. S otočným predným rozťahovacím zariadením je vozidlo schopné manipulovať so 40 stopovými kontajnerom v pozdĺžnom smere, čo zjednodušuje jeho vjazd do dielne a umožňuje umiestniť ho tak, aby inžinieri opravy mohli pohodlne pracovať v stojatej polohe.

Operácie na vnútrozemských termináloch sú oveľa viac ako manipulácia s kontajnermi,“ hovorí Mark. „Preto sa na mnohých z týchto podujatí budeme sústrediť aj na riešenia, ktoré podporujú intralogistické procesy.“

Spoločnosť Hyster Europe ukáže svoju zníženú výšku kabíny, ktorá je k dispozícii v sérii nákladných vozidiel H8.0-9.0FT. So zníženou výškou kabíny v porovnaní so štandardným vysokozdvižným vozíkom je vysokozdvižný vozík Hyster® H8.0FT vhodný pre aplikácie s obmedzenou výškou manipulácie, ktoré sa bežne nachádzajú v termináloch, ako sú napríklad kontajnery alebo zadná časť nákladných automobilov.

Nizka kabína Hyster H8.0

Vysokozdvižné vozíky Hyster® H3.0FT a H3.5FT s ťažkými trojstupňovými stožiarmi FFL sú obľúbenou voľbou vo vnútrozemských termináloch. Počas podujatia Rhine Tour bude model H3.5FT vybavený nástavcom na manipuláciu s viacerými paletami, zatiaľ čo H3.0FT bude vybavený rotačným nástavcom. To demonštruje, ako môže byť tento rad vysokozdvižných vozíkov upravený tak, aby vyhovoval konkrétnym potrebám portu alebo prevádzky terminálu.

Návštevníci budú mať príležitosť dozvedieť sa, ako je paletový vozík Hyster® P2.0S, paletový vozík S1.6IL a nízky vychystávací vozík LO2.0 efektívny a prináša so sebou nízke náklady na vlastníctvo. Vozík s výsuvným stožiarom Hyster® R1.2 je tiež ideálny pre prevádzku v tesných priestoroch, pričom si stále udržiava plný zdvih pri manipulácii s paletami vo výške v sklade.

HYSTER PALLET STACKER FOR PORTSIDE WAREHOUSE APPLICATIONS

Okrem týchto 4 zastávok majú lode naplánované aj zastávky pozdĺž rieky, aby sme sa mohli stretnúť so zákazníkmi.

„Počas týchto vopred dohodnutých stretnutí budú návštevníci vidieť rôzne produkty Hyster® a partnerské ponuky na lodi,“ hovorí Mark. „Spolu s našimi miestnymi distribučnými partnermi spoločnosti Hyster sa tešíme, že sa porozprávame so zákazníkmi terminálov, aby sme našli najlepšie riešenia pre konkrétne potreby.“

 

Akcie, Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.