Zo sveta VZV

24. februára 2020

Vysokozdvižný vozík Hyster nominovaný na IFOY AWARD.

Nový vysokozdvižný vozík Hyster® J60XNL (v Európe označovaný ako J3.0XNL) bol nominovaný na tohtoročný ročník IFOY AWARD (medzinárodná intralogistika a vysokozdvižný vozík roka). Nový model bol vybraný ako finalista po dôkladnom preskúmaní svojich technických inovácií.

„Tento vysokozdvižný vozík poskytuje vzrušujúce riešenie niektorých problémov našich zákazníkov. Sme veľmi radi, že bolo ocenené ako líder tým, že bolo vybrané na toto prestížne ocenenie,“ hovorí Martin Boyd, viceprezident pre produktové plánovanie a riešenia Hyster.

J60XNL / J3.0XNL bol navrhnutý s ohľadom na benefity lítium-iónových batérií a ponúka výhody v porovnaní s tradičným dizajnom vysokozdvižných vozíkov. Napríklad veľký otvorený priestor pre vodiča poskytuje operátorom väčšiu ergonómiu, nižší priestor pre vodiča uľahčuje vstup a výstup z vozíka a nižšie ťažisko zlepšuje pocit z jazdy na vozíku pri dlhých jazdách a jazde v zákrutách.

Inovatívna konštrukcia podvozku

Podarilo sa nám znížiť celkovú hmotnosť vysokozdvižného vozíka využitím základných výhod lítium-iónu. To umožnilo našim technikom optimalizovať podvozok a súčasne výrazne zvýšiť zrýchlenie a stabilitu,“ hovorí Martin. „Vysokozdvižný vozík sa vyznačuje vysokou účinnosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi.“

Efektívny model J60XNL / J3.0XNL je vybavený bezúdržbovou lítium-iónovou batériou, ktorá umožňuje rýchlejšie a flexibilnejšie nabíjanie v porovnaní s olovenými batériami. Ľahko sa nabíja počas prestávok a dosiahnuje vysokú produktivitu počas viacerých zmien. Model J60XNL / J3.0XNL je vďaka svojmu výkonu obzvlášť vhodný pre náročné aplikácie.

Prevádzka bez emisií

Nový vysokozdvižný vozík Hyster® umožňuje prevádzku bez emisií, pretože počas nabíjania nevznikajú žiadne plyny. Vďaka tomu je tiež vhodný na použitie v operáciách s prísnymi hygienickými normami, napríklad v potravinárskom a nápojovom priemysle alebo vo farmaceutických aplikáciách.

Vozík je tiež certifikovaný podľa CE a FDA v súlade s predpismi v USA.

Vo februári budú všetky vysokozdvižné vozíky nominované na ocenenie IFOY AWARD testované odborníkmi z odvetvia v nemeckom Hannoveri v „skúšobnom tábore IFOY“. Medzinárodná porota zložená z 29 logistických špecialistov a novinárov potom zariadenie otestuje a vyhodnotí. Výsledky budú oznámené v IFOY AWARD Night 20. apríla 2020 ako súčasť prehliadky Hannover Messe 2020.

Navštívte stánok Hyster Europe na LogiMAT Stuttgart v Nemecku od 10. do 12. marca 2020 – hala 10, stánok B15.

Nezaradené
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.