Zo sveta VZV

3. marca 2020

ČO BY STE MALI VEDIEŤ O NOVEJ SÉRII VZV HYSTER UT

Manipulácie s materiálom môžu teraz profitovať z nového radu spoľahlivých nákladovo efektívnych vysokozdvižných vozíkov Hyster® vďaka uvedeniu univerzálnej série vysokozdvižných vozíkov H2.0-3.5UT.

Rad vysokozdvižných vozíkov Hyster® H2.0-3.5UT, dodávaný s dieselovým, LPG alebo dvojpalivovým motorom, poskytuje silu, spoľahlivosť a nízke náklady na vlastníctvo. Vďaka nekomplikovanému dizajnu sú vysokozdvižné vozíky s nosnosťou 2 až 3,5 tony vhodné pre potreby mnohých operácií všeobecnej manipulácie, najmä pre operácie s menšou intenzitou, a dopĺňajú existujúcu škálu vysokozdvižných vozíkov Hyster®.

S rýchlosťou jazdy do 20 km / h a vysokými rýchlosťami zdvíhania a spúšťania, vysokozdvižné vozíky Hyster® UT prichádzajú s radom štandardných funkcií, ktoré vodičom pomáhajú v práci. K dispozícii sú rôzne vidlice a vozíky, vrátane integrovaného bočného posuvu, ako aj celý rad stožiarov vrátane možností naklápania, ktoré vyhovujú skutočným prevádzkovým potrebám s maximálnou výškou zdvihu do 5500 mm.

Rovnako ako existujúce série zdvíhacích vozíkov FT a XT Hyster®, sú vozíky UT navrhnuté tak, aby pomáhali znižovať škody a prestoje. Prídavné hadice sú vycentrované na valci s voľným zdvihom, aby sa zabránilo ich skrúteniu hadice. Naklápacie valce sú utesnené, aby sa minimalizovalo znečistenie. Chladič poskytuje vynikajúce chladenie, ktoré pomáha udržať vozík v chode.

Nová rada vysokozdvižných vozíkov Hyster H2.0-3.5UT
Nová rada vysokozdvižných vozíkov Hyster H2.0-3.5UT

„Údržba vysokozdvižných vozíkov UT je jednoduchá, skracuje čas a náklady na údržbu,“ hovorí Rob O’Donoghue, riaditeľ Solutions – Europe, Middle East and Africa, pre Hyster Europe. „Vďaka ľahkému prístupu k službám a bez potreby špeciálnych nástrojov, prenosných počítačov alebo PC je to ideálna voľba pre bežné operácie. Nákladovo efektívne náhradné diely sú ľahko dostupné a na vozidlo sa vzťahuje naša štandardná záruka Hyster®. “

Vysokozdvižné vozíky UT odolné a vhodné na tento účel sú skonštruované podľa štandardov kvality Hyster®, pre dlhú životnosť vo všeobecných prevádzkach s použitím robustných komponentov a osvedčených priemyselných motorov Yanmar pre dieselové vozíky a GCT K25 pre LPG a duálne palivové modely (benzín+LPG). Jednorýchlostná prevodovka s jedným rýchlostným stupňom je osvedčená a spoľahlivá, zatiaľ čo veľké a kvalitné filtre zaisťujú optimálny výkon.

Aby sa maximalizovala účinnosť vodiča, priestor pre vodiča ponúka praktické a pohodlné pracovné prostredie. Ovládacie prvky sú na dosah, 3,5-palcový LCD displej poskytuje vodičom jasné informácie na prvý pohľad a konštrukcia stožiara zaručuje štandardnú dobrú viditeľnosť. Zadná riadiaca rukoväť s integrovaným klaksónom uľahčuje jazdu dozadu, zatiaľ čo rôzne možnosti sedadla a kabíny poskytujú spôsoby, ako prispôsobiť vozík.

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.