Zo sveta VZV

25. januára 2021

Vďaka systému HYSTER Tracker šetríte čas a peniaze

Tento systém je v ponuke Hyster už niekoľko rokov. V čase šetrenia nákladov môže byť zaujímavým prostriedkom na úsporu financií za súčasného zvýšenia efektivity.

Pre koho je určený?

Je jedno, či máte na dvore 2 vysokozdvižné vozíky alebo 30. Správa vozového parku Hyster Tracker nemá limity. Dokáže presne vyhodnotiť údaje z desiatok vozíkov a navrhnúť úspory.

Je dostupný aj na mobile?

Pomocou Hyster Tracker môžete presne monitorovať každé zariadenie vo vašej flotile. Webový portál vám poskytuje bezpečný prístup ku všetkým dôležitým informáciám kedykoľvek, zatiaľ čo mobilná aplikácia Hyster Tracker vám pomôže zostať v spojení s vašou flotilou na cestách pomocou okamžitých upozornení.

Ako to funguje?

Vozík sa vybaví systémom Hyster Tracker. Všetky údaje o pohybe, poškodení, trase a podobne posiela cez wifi pripojenie do centrálnej databázy, kde sa údaje vyhodnocujú. Následne sa údaje v čitateľnej podobe zobrazia napr. prevádzkovému manažérovi alebo dispečerovi na PC alebo mu na mobile pípne notifikácia, ktorú si nastavil.

Aké sú hlavné benefity Trackera?

Pomocou detekcie nárazu viete identifikovať, kedy došlo ku škodovej udalosti, aj to, ako k nej došlo. To vám v budúcnosti pomôže predchádzať poškodeniu a zvýšiť bezpečnosť zamestnancov.

Vzdialený prístup k počítadlu motohodín na jednotlivých vozíkoch vám pomôže naplánovať pravidelné servisné prehliadky, výmeny oleja, či pneumatík.

Na diaľku viete taktiež manažovať chybové kódy, ktoré sa zobrazia v prípade poruchy vozíka.

Samozrejmosťou je sledovanie pohybu vozíkov po dvore alebo výrobe cez GPS. Tento systém umožňuje určiť napr.  zakázané zóny. Jednoducho si na mape vyklikáte, v ktorých halách / prevádzkach sa môže vozík pohybovať.

Hyster Tracker vám na diaľku umožní obsluhu vzv len certifikovaným a skúseným operátorom. Autorizovaní operátori umožnia prístup operátorom rýchlo a jednoducho potiahnutím karty cez čítačku.

Špeciálnymi funkciami je možnosť kontroly tlaku v pneumatikách a stavu batérii na elektrických vzv – a to samozrejme opäť na diaľku.

Prevádzkový manažér vie vďaka tomuto systému vypnúť vzv na diaľku, aby sa ušetrili náklady na palivo.

Tieto ale aj mnohé ďalšie funkcie Hyster Tracker pomáhajú šetriť náklady, zvyšovať efektivitu, znižovať prestoje a minimalizujú riziko nehodových udalostí.

Všetko podstatné nájdete v zhrnutí v tomto videu

Opýtajte sa svojho predajcu na bližšie informácie. Kontakt pre svoj región nájdete TU.

Nezaradené
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.