Zo sveta VZV

22. januára 2020

Prípadová štúdia Mole Valley Forage Services

Výrobca hnojív Mole Valley Forage Services prevádzkuje zariadenie, ktoré ročne spracúva 75 000 ton hnojiva.

Veľkoobjemová surovina sa dodáva loďou, ktorá sa skladuje, mieša a následne balí do 600 kg vriec a potom sa premiestňuje do príbrežných skladov.

Spoločnosť požadovala kompaktné vysokozdvižné vozíky s vysokou nosnosťou.

Ako Hyster pomohol?

  • Špecifické prevádzkové požiadavky boli splnené poskytnutím kompaktného vysokozdvižného vozíka na manipuláciu s materiálom s označením Spacesaver s vysokou nosnosťou, aby sa podporilo náročné použitie
  • Hyster zabezpečil, aby boli vozíky pripravené na daný účel prostredníctvom prieskumu samotného miesta vykonaného s miestnym distribučným partnerom, ktorý zároveň zabezpečuje údržbu vysokozdvižného vozíka
  • Poskytujú dodatočnú ochranu kľúčových komponentov na nákladnom automobile šetriacom priestor, čo pomáha zaistiť trvalú spoľahlivosť

Čo Hyster spoločnosti dodal?

Súčasťou vybavenia pre manipuláciu s materiálom Hyster® je vysokozdvižný vozík Fortens® Spacesaver, ktorý sa používa na prepravu šiestich 600 kg vriec súčasne z úzkych uličiek v sklade do čakajúcich kamiónov na ďalšiu distribúciu dodávateľom a poľnohospodárom.

Vybavenie Hyster zahŕňa:

kompaktny vozik hyster

Výhody, ktoré Hyster priniesol pre firmy

  • Celková prevádzková efektívnosť sa zvýšila vďaka kompaktnému vysokozdvižnému vozíku Hyster® Fortens® Spacesaver, ktorý umožňuje veľmi skúseným vodičom extrémne rýchlo vyberať a nakladať nákladné vozidlá. 
  • Produktivita sa zvyšuje vďaka kompaktnému prevedeniu vozíka Spacesaver, ktoré ponúka nosnosť 7 ton, napriek tomu je dostatočne krátky a úzky na prevádzku. Podľa zákazníka je vysokozdvižný vozík Hyster Fortens Spacesaver jediným dieselovým vysokozdvižným vozíkom, ktorý spoločnosť mohla nájsť, aby vyhovovalo prevádzke, pretože vozíky iných značiek s takto vysokou nosnosťou sú fyzicky oveľa väčšie.
  • Zariadenia na manipuláciu s materiálom v Mole Valley boli optimalizované vďaka prieskumu miesta, ktorý vykonala spoločnosť Hyster a jeho miestny distribučný partner, čo pomohlo zaistiť, aby dodané vysokozdvižné vozíky boli vhodné na daný účel.
  • Trvalá spoľahlivosť bola zaistená aj v náročnom a špinavom prostredí prevádzky spoločnosti Mole Valley, v ktorom sa manipuluje s korozívnymi výrobkami, a to prostredníctvom dodatočnej ochrany a údržby vysokozdvižného vozíka na hlavných komponentoch.
  • Prestoje sa znížili v dôsledku dodania zariadenia na základe kompletnej servisnej zmluvy s miestnym distribučným partnerom Hyster®, ktorý poskytuje plánovanú údržbu a rýchlu reakciu.
  • Prevádzkové výdavky sú minimalizované vďaka spoľahlivosti vybavenia Hyster v kombinácii s miestnou podporou od distribučného partnera.
Prípadové štúdie , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.