Zo sveta VZV

22. januára 2020

Paletový vozík Hyster – záruka spoľahlivosti za každej okolnosti

Americký výrobca vysokozdvižných vozíkov Hyster ponúka viac ako 140 modelov manipulačnej techniky. Všetky sa preslávili svojou odolnosťou a silou.
Výnimkou nie je ani paletový vozík, ktorý si môžete zakúpiť priamo u nás. Existujú 4 modelové rady paletových vozíkov a každá z nich je zárukou spoľahlivosti.

Paletový vozík Economy line
Paletový vozík Economy line

Paletový vozík Economy Line bol vyrobený pre štandardné použitie počas celého dňa v sklade. Masívna konštrukcia paletového vozíka sa odráža v vylepšenej časti manipulácie s tovarom a štandardnom zdvíhacom čerpadle, zatiaľ čo zaoblené konce vidlíc uľahčujú manipuláciu s paletami. Nosnosť tohto vozíka je 2500 kg.

Paletový vozík Premium line
Paletový vozík Premium line

Pre náročnejšie pracovné úlohy odporúčame model Premium Line, ktorý sa vyznačuje hladkými zaoblenými vidlicami, vybavenými valcami na ľahšie vyberanie a nakladanie z palety a funkciou rýchleho zdvíhania Quick Lift až do 150 kg. Prémiový model je k dispozícii v rôznych veľkostiach, so širším rámom, ako aj s kratšími alebo dlhšími vidlicami. Pevný rám poskytuje dodatočnú pevnosť. Tieto ručné paletové vozíky sú vhodné na nepretržitú prevádzku v skladoch alebo distribučných centrách.

Paletový vozík Heavy duty line
Paletový vozík Heavy duty line

Ak požadujete maximálnu odolnosť a silu, tak je pre vás ideálnym riešením modelová rada Heavy Duty Line od Hyster-u. Paleťáky tejto série majú podobne ako Premium Line zabudovanú funkciu rýchleho zdvíhania Quick Lift až do hmotnosti 150 kg. Tento vozík využívajú klienti na tých najnáročnejších prevádzkach, kde je potrebná spoľahlivosť bez kompromisov.  

Paletový vozík Techno polymer line
Paletový vozík Techno polymer line

Paletový vozík Techno Polymer Line je vyrobený podľa najnovších technologických štandardov. Je šetrný k životnému prostrediu a veľmi odolný. Váži len 38 kg a je takmer nehlučný. K dispozícii aj ako pozinkovaná alebo nerezová verzia. Je špeciálne vyrobený pre manipuláciu s tovarom v potravinárskom priemysle alebo tam, kde dochádza k styku s jedlom a biologickým materiálom.

Ak sa rozhodnete pre akúkoľvek verziu paletového vozíka, s Hyster-om máte istotu, že dostanete mimoriadnu silu, odolnosť a spoľahlivosť. Kontaktujte nás a nechajte si naceniť paleťák na mieru vašej prevádzke. Garantujeme vašu spokojnosť.

Aktuality ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.