Zo sveta VZV

21. novembra 2019

Prípadová štúdia Babcock International Group

Babcock poskytuje 24/7 podporu najväčšej námornej základni v západnej Európe, kde mnohé z jej 80 vysokozdvižných vozíkov Hyster® pracuje na viaczmennej prevádzke.

„Naše vysokozdvižné vozíky majú rôzne úlohy, pretože tu máme takmer všetky druhy manipulácie s materiálom, od údržby lodí po logistickú podporu lodí,“ hovorí Mark Jackson, manažér logistického centra, Babcock International Group.

„Zameriavame sa na maximálnu dostupnosť a spoľahlivosť vysokozdvižného vozíka v prostredí prístavu, ktoré môže byť náročné.“

Ako Hyster pomohol?

  • Predajca Hyster v úzkej spolupráci s Babcockom porozumel jedinečným potrebám a identifikoval ťažkotonážne vysokozdvižné vozidlá Hyster®, ktoré sa najlepšie hodia pre danú aplikáciu, a zároveň pomáhajú udržiavať efektívnosť a riadiť náklady.
  • Pre pohodlné a automatizované riadenie vozového parku boli všetky vozidlá vybavené telemetrickým systémom Hyster Tracker
  • Dvaja technici sú neustále na mieste, aby poskytovali podporu

Vybavenie dodané Hysterom

Benefity pre firmu, ktoré priniesla spolupráca s Hyster

  • Používanie telematického systému Hyster Tracker má automatizované riadenie vozového parku a pomáha podporovať existujúce procesy zamerané na bezpečnosť a efektívnosť
  • Vďaka niekoľkým stovkám vodičov, z ktorých mnohí sú kvalifikovaní na prevádzkovanie rôznych zariadení v rámci vozového parku, Hyster Tracker zaisťuje, že iba príslušne vyškolení vodiči môžu zariadenie používať tak, že predložia svoju bezpečnostnú / identifikačnú RFID kartu
  • Zozbierané údaje z telemetria pomáhajú manažérom zvyšovať produktivitu, kontrolovať náklady a optimalizovať ich flotilu pomocou presných informácií. Babcock tak môže vidieť trendy a vrcholy. Niektoré vozíky sa používajú na veľmi špecializované operácie menej často.
  • Systém môže tiež vynútiť bezpečnostné kontroly pred pracovnou zmenou, pri ktorých sa vyžaduje, aby obsluha vykonala sériu kontrol na ovládacom paneli pred uvedením vozíkov do prevádzky. Spoločnosť Babcock má tak záruku, že vodiči dodržiavajú všetky zákonné požiadavky a vykonajú primerané kontroly pred začatím práce
  • Ak sa pri kontrole pred zmenou alebo prostredníctvom funkcie sledovania chybového kódu zistia nejaké problémy, Hyster Tracker zabezpečí, aby sa dali okamžite vyriešiť, čím sa znížia potenciálne prestoje. Automatizované e-mailové upozornenia sa generujú aj v prípade, že to pomôže pri vyšetrovaní škodových udalostí.
  • Funkcia odstavenia pri voľnobežných otáčkach sa používa na vypnutie vysokozdvižných vozíkov po vopred stanovenom čase, čo pomáha monitorovať a znižovať náklady na palivo a energiu.
  • Morská soľ, čajky a extrémne počasie vytvárajú pre vysokozdvižné vozíky náročné prostredie, preto je veľmi dôležitá kvalita konštrukcie zariadení Hyster®. Funkcie, ako sú olejové brzdy, pomohli spoločnosti Babcock udržiavať maximálnu dostupnosť flotily v náročných aplikáciách.
Prípadové štúdie , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.