Zo sveta VZV

20. októbra 2020

Nové 3 a 4-kolesové elektrické vysokozdvižné vozíky

Spoločnosť Hyster Europe rozšírila ponuku elektrických vysokozdvižných vozíkov s protizávažím zavedením deviatich nových modelov troj- a štvorkolesových vysokozdvižných vozíkov s nosnosťou do 3,5 tony.

Elektrické štvorkolesové vozíky Hyster® J1.5-3.5UT a trojkolesové vysokozdvižné vozíky J1.6-2.0UTT sú najnovšími modelmi, ktoré sa pridali k sérii Hyster® UT. Nové elektrické vysokozdvižné vozíky Hyster® sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali a udržiavali. Poskytujú tak cenovú dostupnosť a spoľahlivosť v celom priemysle.

„Vďaka vynikajúcej manévrovateľnosti a ovládaniu sa tieto nekomplikované elektrické vysokozdvižné vozíky dobre hodia pre potreby rôznych manipulačných operácií,“ hovorí Rob O’Donoghue, Director Solutions EMEA „Sú ideálne, aby dopĺňali existujúcu škálu vysokozdvižných vozíkov Hyster® a skladových zariadení.“

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky UT ponúkajú ergonomicky navrhnutý priestor pre operátora s ovládacími prvkami v ľahkom dosahu. Plne farebný LCD displej u štvorkolesových modelov poskytuje vodičovi ľahký prístup ku všetkým potrebným údajom.

Vďaka širokému oknu môžu vodiči využívať vynikajúci výhľad, zatiaľ čo robustný stožiar poskytuje stabilitu. Medzitým rýchly zdvih a spúšťanie, či rýchlosť jazdy až 16 km / h pomáhajú vodičom zvládnuť prácu rýchlo a ľahko.

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky Hyster® UT, ktoré sú k dispozícii s klasickou olovenou baterkou. Vozíky ponúkajú tiež malý polomer otáčania, čo pomáha pri efektívnom manévrovaní v uličkách skladu alebo v nákladných priestoroch, kde môže byť priestor mimoriadne stiesnený. Rad štandardných funkcií a voliteľného príslušenstva, vrátane rôznych stožiarov, vidlíc a podvozkov, pomáha pri ďalšom konfigurovaní vzv podľa konkrétnych potrieb aplikácie.

Elektrické a trojkolesové vysokozdvižné vozíky UT sú ideálne aj pre prevádzky, ktoré sa snažia o samoobsluhu. Vďaka jednoduchým komponentom a dômyselným dizajnovým prvkom, ako sú ľahko odnímateľná podlahová doska a rýchloupínacia kapota, môžu vysokozdvižné vozíky pri správnom použití a prevádzkovej intenzite minimalizovať čas aj náklady.

Nová séria elektrických vysokozdvižných vozíkov, ktorá je teraz k dispozícii, obsahuje štvorkolesové vozíky J1.5UT, J1.8UT, J2.0UT, J2.5UT, J3.0UT, J3.5UT, zdvíhajúce až 3,5 tony a trojkolesové varianty J1.6UTT, J1.8UTT a J2.0UTT zdvíhajúce až 2 tony.

Nezaradené , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.