Zo sveta VZV

8. januára 2021

6 faktov o použitých vysokozdvižných vozíkoch Hyster

Dopyt po kvalitných ojazdených a repasovaných vysokozdvižných vozíkoch nikdy nebol silnejší. Očakáva sa, že po ukončení súčasnej krízy bude dopyt stúpať a spoločnosti budú vážne prehodnocovať svoje náklady. Tu je šesť faktov o použitých vysokozdvižných vozíkoch Hyster a o tom, prečo by mohli byť tou správnou voľbou pre vašu prevádzku.

1. Sú nákladovo efektívne

Veľkou výhodou použitého vysokozdvižného vozíka Hyster sú náklady. Z hľadiska rozpočtu môžu jazdené vysokozdvižné vozíky predstavovať zaujímavú alternatívu k novým vzv. Nie každá aplikácia totiž vyžaduje nový vozík.

Napríklad, ak sa vysokozdvižný vozík používa iba niekoľko hodín denne, môže byť ideálnym riešením použitý alebo úplne zrepasovaný vysokozdvižný vozík Hyster dodávaný oficiálnym predajcom Hyster Slovakia . Ojazdené vysokozdvižný vozík môže byť tiež ideálny ako rezervný stroj pre prípad nečakaných udalostí.

2. Nemusíte ich kupovať

Použité a zrepasované stroje Hyster® sú tiež k dispozícii na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom a očakávame, že v tejto oblasti vzrastie dopyt.

3. Môžu byť vybavené pre vaše potreby

Ojazdené vysokozdvižné vozíky Hyster je možné dovybaviť ďalšími prídavnými zariadeniami, asistenčnými systémami vodiča, doplnkovým osvetlením, či výstražnými svetlami. Okrem toho môžu byť vozíky vybavené systémom riadenia vozového parku Hyster Tracker , ktorý umožní efektívne riadiť flotilu vysokozdvižných vozíkov.

4. Neexistuje žiadny kompromis v oblasti kvality

Ojazdený vysokozdvižný vozík Hyster® by ste si mali kupovať iba od autorizovaného distribučného partnera, pretože tým získate záruku, že servis a údržbu zabezpečuje samotný predajca resp. dovozca. Predajcovia vozidiel Hyster® môžu tiež poskytnúť komplexné poradenstvo kupujúcim a prevziať servisnú podporu.

5. K dispozícii sú náhradné diely pre ojazdené vysokozdvižné vozíky

Autorizovaní predajcovia spoločnosti Hyster® poskytujú záruku, že akýkoľvek náhradný diel na jazdený vysokozdvižný vozík je možné objednať expresne rýchlo. Odporúčame, aby servis vykonal autorizovaný predajca Hyster®, ktorý použije originálne diely Hyster .

6. Získate ich ihneď!

V sekcii použité vozíky nájdete všetky podrobnosti o vysokozdvižných vozíkoch, ktoré sú okamžite k dispozícii. Patria sem rôzne použité typy vozíkov, od vysokozdvižných vozíkov po skladové riešenia.

Nájdite ojazdený vysokozdvižný vozík Hyster, ktorý je pre vás to pravé!

Nezaradené , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.