Zo sveta VZV

27. apríla 2021

Zdvíhacia kabína Reachstackerov Hyster získala významné ocenenie

Kĺbová zdvíhacia kabína vodiča pre Hyster® RS46 ReachStacker získala ocenenie v kategórii Bezpečnosť na súťaži FLTA (Fork Lift Truck Association) Awards for Excellence 2020.

Na online prezentácii ocenení 10. apríla 2021 získalo priekopnícke riešenie Hyster® ocenenie za svoj jedinečný dizajn, ktorý pomáha terminálom manipulovať s kontajnermi na druhej koľajnici, znižovať škody a zvyšovať efektivitu. Riešenie sa dostalo do užšieho výberu v kategórii Inovácie.

Vďaka „sklopnej“ zdvíhacej kabíne u modelu Hyster® RS46 majú operátori priamy výhľad na kontajnery druhej koľaji, dokonca aj s kontajnerom na prvej koľaji. Predtým museli kamery alebo zamestnanci nasmerovať operátorov a spomaliť operácie. Tým sa zvyšovali prevádzkové náklady, pričom potenciálne mohli zvýšiť riziko pre chodcov pri ceste.

Pohyblivá kabína sa plynulo zdvíha a spúšťa na sklopnom ramene a dá sa nastaviť rýchlosť. Hyster® RS46 ReachStacker bol tiež navrhnutý tak, aby ponúkal optimálne ergonomické prostredie vodiča, ktoré znižuje bočný pohyb, nárazy a vibrácie, keď je ReachStacker v pohybe. Môže byť tiež pridaný voliteľný sklon až 10 °, aby bola manipulácia s vysokým nákladom ešte pohodlnejšia.

„Sme radi, že si domov odnášame„ Archieho“, hovorí Chris van de Werdt, manažér produktovej stratégie EMEA Big Trucks pre spoločnosť Hyster Europe, a odkazuje tak na sošku Archimedes, ktorá bola odovzdaná všetkým oceneným.

„Voliteľná možnosť zdvíhacej kabíny pre Hyster® ReachStackers pomáha prekonávať výzvy skutočného sveta náročnej terminálovej prevádzky,“ pokračuje Chris. „Je fantastické, že inteligentný dizajn, s prihliadnutím na operátorov aj podniky, bol ocenený cenou FLTA Awards.“

FLTA Awards for Excellence podporuje a oceňuje príklady excelentnosti v priemysle vysokozdvižných vozíkov, ktoré vyvrcholili podujatím, na ktorom sa zúčastnili kľúčové osobnosti logistického priemyslu vo Veľkej Británii a poprední výrobcovia zariadení.

Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.