Zo sveta VZV

10. februára 2020

Spoločnosť Hyster rozširuje ponuku vysokozdvižných vozíkov

Hyster Europe rozširuje portfólio zavedením novej série univerzálnych čelných vysokozdvižných vozíkov a skladových vozíkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali skutočným potrebám širokej škály prevádzok.

„Nová séria Hyster® UT poskytuje firmám viac spôsobov, ako zvoliť ten správny vysokozdvižný vozík pre svoj rozpočet a potreby,“ hovorí Rob O’Donoghue, riaditeľ Solutions – Europe, Middle East and Africa pre Hyster. „Ak sa u klienta nájde správna aplikácia a správny prevádzkový objem, nájdu podniky u týchto vozíkov vytrvalosť, spoľahlivosť a jednoduchú údržbu.“

Rada UT reaguje na rastúci dopyt po vysokozdvižných vozíkov s dostupnými cenami, ktoré zvládnu prácu a sú zvlášť vhodné pre aplikácie s nízkou intenzitou. Medzi prvé dostupné modely zo série patria vysokozdvižné vozíky s protizávažím H2.0-3.5 UT IC s kapacitou až 3,5 tony, paletový vozík s platformou P2.0UT S a ručný zakladač S1.5UT. Očakáva sa, že sa v roku 2020 uvedie aj výber elektrických vysokozdvižných vozíkov s protizávažím, čím sa sortiment rozšíri.

Nová rada vysokozdvižných vozíkov Hyster H2.0-3.5UT
Nová rada vysokozdvižných vozíkov Hyster H2.0-3.5UT

V roku 2020 pribudnú do sortimentu ďalšie vysokozdvižné vozíky a skladové riešenia UT. Séria UT dopĺňa už osvedčenú a populárnu produktovú radu Hyster®, ktorá zahŕňa modely XT, FT a široký výber elektrických vysokozdvižných vozíkov, či skladové riešenia.

„Vďaka širokej škále možností sa podniky môžu spoľahnúť na vysokozdvižné vozíky Hyster®, keď menia, rozširujú alebo optimalizujú svoje operácie,“ hovorí Rob, ktorý vysvetľuje, že nová séria získa vysoko kvalitné služby, podporu a náhradné diely prostredníctvom existujúcej globálnej siete miestnych distribučných partnerov Hyster®.

Všetky vysokozdvižné vozíky spoľahlivej série UT sú skonštruované podľa dôveryhodných štandardov kvality Hyster® s prihliadnutím na praktickosť a pohodlie vodiča. Vyrobené sú z odolných komponentov a navrhnuté pre ľahkú samoobslužnosť a priamu údržbu, poskytujú tiež spoľahlivosť a nízke celkové náklady na vlastníctvo.

„Náročné operácie majú mnoho podôb,“ hovorí Rob. „Ale od manipulácie s nízkym objemom v skladovej hale až po zdvíhanie ťažkých bremien v špinavom prostredí má Hyster správny vysokozdvižný vozík za správnu cenu, aby splnil túto výzvu.“

Aktuality ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.