Zo sveta VZV

20. januára 2017

Novoročné bilancovanie HYSTER Slovakia

Bilancovanie v Hyster Slovakia

Nový rok sa väčšinou spája s časom kedy sa máme trochu zastaviť, rekapitulovať a  zhodnotiť predchádzajúce obdobie. Zároveň je to čas kedy si môžeme určiť nové priority a ciele. Aj my v HYSTER Slovakia sme pri novoročných prípitkoch trochu hodnotili a plánovali. Buďte pritom sa s nami.

Rok 2016 sa pre našu spoločnosť niesol vo veľmi hektickom  nasadení. Trh vysokozdvižných vozíkov výrazne rastie, pričom v minulom roku slovenský trh atakoval hranicu 3000 predaných kusov čo je z historického hľadiska naozaj rekordné číslo. Pre nás to bola samozrejme veľká výzva naplniť očakávania našich klientov a uspokojiť ich požiadavky. Aj preto sme v minulom roku našu ponuku rozšírili o sortiment veľkých vozíkov HYSTER až do 16 t.

V roku 2016 sme odštartovali 4. ročník Majstrovstvá SR v zručnosti vedenia vysokozdvižných vozíkov na Strojárskom Veľtrhu, ktoré s veľkým záujmom pokračovali aj počas augustovej výstavy AGROKOMPLEX v Nitre. Tento rok sa akciu chystáme zopakovať, príďte preto podporiť najlepších a ak si trúfate zúčastnite sa súťaže osobne. Na obidvoch výstavách budete mať opäť možnosť navštíviť náš stánok.

Majstrovstvá SR vedenia vysokozdvižných vozíkov

Teplé počasie a jasné nebo bolo aj posledný augustový víkend na Sliačskom letisku, kde HYSTER Slovakia opäť patril medzi pravidelných produktových partnerov Medzinárodných leteckých dní SIAF 2016.  Manipulačná technika HYSTER pomáhala pri prípravách a organizácii festivalu, no naše stroje ste mali možnosť vidieť aj priamo počas festivalu na našom stánku.

Hyster Slovakia na SIAF

 

Jeseň sme začali teambuildingovo. Školenie v krásnom prostredí na Čiernom Balogu sme spojili s jazdou na železničke a netradičnými disciplínami železničiarskeho päťboja. Zabíjanie klincov do podvalov či jazda na drezine preverili našu ochotu vzájomne spolupracovať a výborná čiernohorská kuchyňa v krásnom prostredí nás presvedčili o tom, že naozaj „najkrajšie stromy sú na Horehroní“….

Team Hyster Slovakia

HYSTER Slovakia pre svojich významných klientov organizoval v jesennom období návštevy výrobných závodov. V októbri tak teda niektorí z Vás mali možnosť vidieť naše závody v Holandsku v Nijmegene a v Severnom Írsku v Craigavone. Návšteva Nijmegenu bola dokonca spojená s veľkou ukážkovou akciou HYSTER HUB 2016 na vojenskom letisku vo Weeze pri Dusseldorfe. Medzi novinkami zarezonoval hlavne nový unikátny model elektrického 8t. vysokozdvižného vozíka, ale aj nový systém ťažných vozíkov (Tugger train system) či zaujímavé riešenia pre veľmi úzke uličky v skladoch (VNA).

Hyster Hub 2016

Záverom roka sme ešte stihli prezentovať novinky v oblasti skladových vozíkov s výsuvným zdvíhacím zariadením (Reach truck) na medzinárodnej konferencii o  zdvíhacích zariadeniach a motorových vozíkoch v PiešťanochNo a úspešný rok 2016 sme ukončili už tradičným firemným Vianočným večierkom.

Vianočný večierok Hyster Slovakia

Vzhľadom k rastúcim požiadavkám našich klientov, vedenie spoločnosti hľadalo v uplynulom roku ďalšie možnosti uplatnenia na trhu manipulačnej techniky. Za účelom uspokojenia zákazníckeho dopytu sme sa rozhodli založiť novú spoločnosť LIFT TECH s.r.o., ktorá bude úzko spätá s HYSTER Slovakia s.r.o. Od svojho vzniku v roku 2017 sa bude LIFT TECH venovať predaju stavebnej manipulačnej techniky montovanej na automobily a bude exkluzívnym zástupcom renomovaného výrobcu hydraulických rúk HIAB AB.

Lift tech

Značka HIAB patrí medzi globálnych hráčov na trhu s riešením a servisom  pre manipuláciu s nákladom na ceste. Najčastejšie využitie produktov a riešení HIAB nájdeme najmä v stavebníctve, lesoch, priemysle, pri práci s odpadom, recyklácii či obranných štátnych zložkách. V našom portfóliu budú teda renomované produkty  ako:

–       Stavebné hydraulické ruky HIAB

–       Lesnícke a recyklačné hydraulické ruky JONSERED a LOGLIFT

–       Hákové a ramenové nosiče kontajnerov MULTIFIT

–       Závesné vysokozdvižné vozíky MOFFETT

–       Hydraulické čelá DEL / ZEPRO / WALTCO    

Naším cieľom a prioritou v nastávajúcom roku 2017 je ponúkať na Slovenskom trhu komplexné riešenia spojených s predajom novej a zánovnej manipulačnej techniky, zabezpečenie servisných služieb, predaj náhradných dielov a taktiež neustále rozširovať služby našej Požičovne, kde disponujeme viac ako 100 ks vozíkov rôznych kategórií.

Uvedené ciele ako aj úspechy predchádzajúcich rokov nás napĺňajú energiou a úsilím naďalej uspokojovať očakávania našich klientov a pomáhať im v napĺňaní ich požiadaviek. Veríme, že aj rozšírenie nášho portfólia produktov o novú skupinu manipulačnej techniky HIAB nám v naplňpvaní týchto cieľov pomôže.

Tešíme sa na túto novú výzvu.

 

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.