Zo sveta VZV

16. augusta 2016

HYSTER Slovakia na majstrovstvách SR vo vedení vzv

Spoločnosť Hyster Slovakia bola hlavným sponzorom Majstrovstiev Slovenska v súťaži zručnosti vo vedení vysokozdvižných motorových vozíkov, ktoré sa uskutočnili na výstavisku NitraPočas výstavy AGROKOMPLEX 2016 prebehli kvalifikačné jazdy do finále súťaže. Návštevníci výstavy tak mali možnosť podporiť najlepších jazdcov na vysokozdvižných vozíkoch a spoznať naše stroje v akcii

Súťaž prebieha v rozpätí dvoch rokov, kedy sa hlavné kvalifikačné jazdy uskutočnia počas dvoch ročníkov Strojárskeho veľtrhu 2016 a 2017 a na Poľnohospodárskej a potravinárskej výstave AGROKOMPLEX 2016, z ktorých postúpi 30 najlepších súťažiacich na MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA.

Podmienkou zúčastnenia sa súťaže je platný preukaz obsluhy motorových vozíkov triedy II W1 alebo II W2. Za účasť nie je žiadny poplatok. Prihlásení súťažiaci majú zabezpečený vstup na výstavisko zdarma ako aj občerstvenie. Súťažiaci sa môžu prihlásiť pred výstavou na ústredí Slovenskej Spoločnosti pre manipuláciu s materiálom- Logistika (SSMM-L), ktorá je hlavným organizátorom súťaže. Odborným garantom súťaže je firma ROUZZ, ktorá zabezpečuje odborný priebeh súťaže.

Majstrovstvá Slovenska vo vedení VZV
Majstrovstvé Slovenska vo vedení VZV
Majstrovstvá Slovenska vo vedení VZV
Majstrovstvá Slovenska vo vedení VZV
Majstrovstvá Slovenska vo vedení VZV
Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.