Zo sveta VZV

22. augusta 2016

HYSTER Slovakia opäť produktovým partnerom SIAF 2016

Hyster Slovakia bol opäť produktovým partnerom medzinárodného leteckého festivalu SIAF 2016.

Aj tento rok sa posledný augustový víkend na strednom Slovensku niesol v znamení nadzvukových motorov. Medzinárodné letecké dni (Slovak International Air Fest -SIAF) sú jednou z najväčších udalostí v regióne, kde už tradične návštevnosť presahuje 100-tisíc divákov. Tradíciu spolupráce s festivalom potvrdila aj spoločnosť Hyster Slovakia, ktorá bola aj tento rok produktovým partnerom festivalu.

Počas víkendu 27-28. augusta mali návštevníci festivalu možnosť na Sliačskom letisku videť letecké vystúpenia vojenských a civilných pilotov z takmer 20 krajín Európy a NATO, pričom sa na oblohe predstavilo viac ako 100 lietadiel. Výnimočnosť programu bola tento rok podčiarknutá predsedníctvom Slovenskej repupubliky v Rade EÚ ako aj výročím Slovenského národného povstania. Návštevníci si mohli vychutnať špičkové predstavenia akrobatických leteckých skupín zo Španielska a Belgicka, vystúpenia stíhačiek rodiny Mikojan Gurjevič či prejsť sa pod americkým bombardéom B-52.

Medzinárodný letecký deň SIAF 2016 nebol však len o silných motoroch a strojoch na oblohe, ale aj na zemi. Manipulačná technika Hyster Slovakia pomáhala pri príprave a organizácii festivalu, no vidieť ste nás mohli aj v našom stánku priamo na letisku Sliač počas festivalu. Ďakujeme za vašu návštevu. 

Sledujte viac aktuálnych informácii o HYSTER Slovakia na našom Facebooku.

Hyster na SIAF
Hyster na SIAF
Hyster na SIAF
Hyster na SIAF
Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.