Zo sveta VZV

12. októbra 2016

HYSTER HUB 2016

V dňoch 4-7. októbra sa v areály bývalého vojenského letiska britského kráľovského letectva v nemeckom Weeze uskutočnila rozsiahla ukážka manipulačnej techniky spoločnosti HYSTER.

Aj napriek tomu, že na letisku bolo predstavené široké spektrum vozíkov, HUB nebol len tradičnou výstavnou udalosťou. Návštevníci mohli vidieť stroje v akcii a program praktických ukážok prebiehal počas všetkých štyroch dní až v troch jazykoch.  Zastúpené bolo široké spektrum technológií a riešení od skladovej techniky až po kontajnerové manipulátory dosahujúce kapacitu až 52 mt.

Z predstavovaných noviniek sa pozvaní zákazníci mohli zoznámiť napríklad s riešením pre veľmi úzke uličky v skladoch (VNA), ale aj s bezdrôtovým riešením automatického ovládania vysokozdvižných vozíkov na diaľku, ktoré možno aplikovať takmer na všetky zariadenia Hyster.

Medzi novinkami zarezonoval aj nový unikátny model elektrického 8t. vysokozdvižného vozíka. Dosiahnutie 100% nabitia lítiniovej batérie je ideálne pre veľkú väčšinu bežných užívateľov v papierenskom, drevárskom či oceľovom priemysle a ponúka riešenie s nulovými emisiami a minimálnym hlukom. Medzi ďalšie predstavené novinky zo sveta Hyster patril aj nový systém ťažných vozíkov (Tugger train system), ktorý výrazne zefektívni prepravu priamo na a z výrobnej linky.

Najväčšia pozornosť však bola venovaná veľkým strojom- Big trucks a práve preto boli žive ukážky spojené najmä s ich praktickým využitím. Papier, odpad, kov či ďalšie odvetvia ako terminálové prekladiská, ťažká technika a skladové riešenia-  to všetko bolo možné vidieť na letisku vo Weeze. Návštevníci mohli vidieť ukážku prekládky prázdnych kontajnerov, zdvíhanie a umiestňovanie plných kontajnerov ako aj prácu so špeciálnymi prídavnými zariadeniami využívanými v ťažkom strojárskom priemysle.

Akcia HUB jednoducho poskytla návštevníkom 360° pohľad na najdôležitejšie riešenia pre každý typ odvetia vo všetkých fázach dodávateľského reťazca. 

Viac informácií na www.hyster.com alebo aj nawww.strojeamechanizacia.sk

Hyster vysokozdvižný vozík

Hyster pri práci

Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.