Zo sveta VZV

10. marca 2021

Nové paletové vozíky HYSTER® „li-ion ready“

Spoločnosť Hyster Europe uviedla na trh tri nové modely paletových vozíkov „li-ion ready“, ideálne pre maximalizáciu produktivity v náročných priemyselných aplikáciách.

„Či už ide o dokovanie, nakladanie a vykladanie prívesov alebo vychystávanie objednávok v sklade, nové paletové vozíky Hyster® Platform odvedú svoju prácu dokonale.“ hovorí Monica Radavelli, produktová manažérka spoločnosti Hyster Europe. „Tieto spoľahlivé paletové vozíky, ktoré sú schopné zdvihnúť až 3 tony, sú rovnako vhodné aj do náročných podmienok prístavov.“

Nová séria obsahuje modely P2.0S, P2.5S a P3.0S a nahrádza doterajšie vozíky P2.0S. Vyznačujú sa novým dizajnom vidlíc, robustným rámom, oceľovým krytom batérie a vylepšenou svetlou výškou. K dispozícii sú nové modely buď so sklopnou plošinou a novými bočnými ramenami, alebo s pevnou plošinou s novým bočným alebo zadným ochranným dizajnom.

„V mnohých prevádzkach je priestor veľmi obmedzený, takže modely so skladacou, nie pevnou platformou, sú obľúbenou voľbou a podporujú manévrovateľnosť v úzkych uličkách alebo v preťažených oblastiach,“ vysvetľuje Monica.

Konkurenčné rýchlosti a celý rad rôznych jazdných režimov podporujú produktivitu práce, pričom výber z pevnej alebo nastaviteľnej oje ďalej podporuje operátorov vozíkov so sklopnou plošinou.

Samotný vozík je skonštruovaný tak, aby bol „pripravený na lítium-iónovú batériu“ s ovládačom, ktorý automaticky rozpozná batérie (lítium-ión vs. olovo-kyselina), takže nie je potrebné meniť žiadne parametre, aby bolo možné efektívne spravovať batériu, ak lítium-ión vyhovuje aplikácii. K dispozícii sú možnosti horného a bočného nabíjania batérie.

Nové paletové vozíky Hyster® je možné ďalej prispôsobiť rozšíreným radom inovatívnych doplnkov. V závislosti od konkrétneho modelu to môže zahŕňať funkciu dobehu, Hyster Intelligent Lift ™, jemné spúšťanie, či nožný sensor. Vozík sa vyrába aj pre potreby chladiarenského skladu. Výber z dvoch výšok vidlíc – 85 mm a 75 mm – umožňuje manipuláciu so štandardnými aj nízkoprofilovými jednorazovými paletami a k ​​dispozícii sú rôzne dĺžky vidlíc až do 2 850 mm.

Nová séria paletových vozíkov s platformou je vyrobená s rovnakou úrovňou odolnosti a spoľahlivosti, aká sa nachádza v širokom sortimente skladového vybavenia Hyster®. Vysokovýkonné komponenty a spoľahlivý elektrický systém prispievajú k nízkym nákladom na vlastníctvo, zatiaľ čo ľahký prístup k servisu a diagnostika pomáhajú maximalizovať dobu prevádzky tohto vozíka.

Aktuality , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.