Zo sveta VZV

5. apríla 2022

Možnosti Hyster vozíkov v sklade

Hyster má viac ako 140 modelov vysokozdvižných vozíkov s protizávažím, skladových zariadení a ďalších, ktoré zodpovedajú vašim konkrétnym potrebám aplikácie.

Tu je však len niekoľko príkladov najnovších vozíkov Hyster, ktoré môžu podporovať skladové operácie.

Protizávažové zakladače Hyster pre spodné uzavreté palety

zakladač Hyster S1.0-1.5C

Novo aktualizovaný rad zakladačov Hyster S1.0-1.5C pre zdvih do 1,5 tony bol optimalizovaný s ohľadom na efektivitu, spoľahlivosť a komfort obsluhy.

Je vybavený novým ovládačom, voliteľnými lítium-iónovými batériami a plne elektrickým riadením, ktoré pomáha znižovať únavu operátora. Tým sa podporuje produktivita. Má 3 prednastavené režimy jazdy, ktoré uľahčujú operátorom manipuláciu.

Diagnostika CANbus a jednoduchý servisný prístup tiež pomáhajú maximalizovať dobu prevádzkyschopnosti.

Vozíky je možné upravovať a prispôsobovať, aby čo najviac reflektovali požiadavky klientov.

Paletové vozíky  – výber je na vás

Paletové vozíky Hyster P2.0-3.0S sú navrhnuté tak, aby pomáhali operáciám pri nakladaní alebo vykladaní prívesov a pri vychystávaní objednávok v sklade. Vozík je schopný zdvihnúť až 3 tony a je pripravený na lítium-iónové batérie.

Existuje veľa možností na prispôsobenie vozíka potrebám konkrétnej skladovej aplikácie. Napríklad v prevádzkach, kde je priestor na prvom mieste, modely plošinových paletových vozíkov Hyster ® so skladacou, a nie pevnou plošinou, môžu podporovať manévrovanie v úzkych uličkách alebo v preplnených oblastiach. Iné aplikácie môžu chcieť optimalizovať produktivitu použitím dlhších vidlíc, ktoré umožňujú prepravu dvoch paliet.

Ultra kompaktné lítium-iónové paletové vozíky Hyster

paletový vozík Hyster PC1.5-A

 

Jednoduché použitie. Paletové vozíky Hyster PC1.5 sú poháňané lítium-iónovou batériou, ktorá ponúka operátorovi značné výhody v porovnaní s ručným paletovacím vozíkom.

Využite výkonné zdvíhanie a spúšťanie s malým a ľahkým dizajnom, ktorý dokáže zdvihnúť až 1,5 tony. Motorizovaná konštrukcia pomáha znižovať námahu obsluhy pri tlačení alebo ťahaní ťažkých bremien.

Ultra kompaktný paletový vozík PC1.5 od Hyster je dostatočne pevný na každodenné skladové operácie a kompaktný na použitie v stiesnených priestoroch. Keď je potrebné vymeniť lítium-iónovú batériu jej výmena trvá iba šesť sekúnd, čím sa prevádzka skladu udrží v prevádzke s minimálnym prerušením.

 

Vybrali ste si svoj paletový vozík do skladu? Kontaktujte svojho predajcu

Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.