Zo sveta VZV

7. marca 2022

Elektrické vozíky Hyster s výkonom ako spaľovacie

Elektrické vysokozdvižné vozíky Hyster nie sú žiadnou novinkou. Dnes však Hyster využíva svoje odborné znalosti a prináša pokročilé zdroje energie pre veľké vysokozdvižné vozíky a poskytuje výkon podobný spaľovacím vozíkom.

S vývojom technológie sa menia aj vaše možnosti výkonu vysokozdvižného vozíka Hyster a príležitosti na „elektrifikáciu“ vašej prevádzky.

Prečo teraz prejsť na elektrické vozíky Hyster?

Predpisy sa menia a ekologické ciele sú čoraz dôležitejšie pre podniky, ktoré hľadajú spôsoby, ako znížiť svoju uhlíkovú stopu a zvýšiť udržateľnosť svojich operácií.

Hyster je na čele s riešeniami, ktoré pomáhajú podnikom investovať do vysokozdvižných vozíkov Hyster s nulovými emisiami , ktoré ponúkajú výkon porovnateľný s dieselovými zariadeniami a dávajú zmysel z hľadiska životného prostredia, ekonomiky a z hľadiska produktivity.

Elektrické vozíky Hyster Big Truck pre náročné aplikácie – do 18 ton

elektrické vzv hyster s vykonom podobnym spalovacim vzv

Veľké elektrické vozíky Hyster vám dávajú viac možnosti tým, že znižujú emisie a spotrebu paliva a pomáhajú znižovať náklady na údržbu. Správne aplikácie v náročných priemyselných odvetviach zároveň zvýšia výkon a efektivitu.

Hyster J10-18XD je integrovaný lítium-iónový vysokozdvižný vozík pre zdvih do 18 ton. Vďaka robustnej konštrukcii, výnimočnej trakčnej sile, zrýchleniu a viditeľnosti môžu mať operátori dokonca pocit, že jazdia na naftu.

Vysokokapacitné lítium-iónové vysokozdvižné vozíky Hyster – do 9 ton

Hyster J7.0-9.0XNL vysokozdvizne voziky

Séria Hyster J7.0-9.0XNL zahŕňa odolné vysokozdvižné vozíky s lítium-iónovým pohonom, ktoré poskytujú nízke prevádzkové náklady. Tieto lítium-iónové vysokozdvižné vozíky Hyster sú navrhnuté s ohľadom na operátora s priestrannou kabínou a sú prakticky bezúdržbové, aby pomohli maximalizovať dobu prevádzkyschopnosti.

Modely J7.0-9.0XNL sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri, pre zdvih do 9 ton. Vďaka tomu je ideálny na použitie v mnohých náročných priemyselných odvetviach vrátane automobilového priemyslu, drevárstva, spracovania kovov, nápojov, papiera, fliaš a mnohých ďalších. 

Plne integrovaný lítium-iónový elektrický vysokozdvižný vozík Hyster – do 3 ton

Protizávažové vysokozdvižné vozíky Hyster  J2.5-3.0XNL poháňané integrovanou lítium-iónovou technológiou sú k dispozícii na podporu priemyselných aplikácií, ktoré vyžadujú vysokú účinnosť, flexibilitu nabíjania a nulovú údržbu batérie.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Hyster J2.5-3.0XNL sú skonštruované na základe plne integrovanej a priestorovo úspornej lítium-iónovej batérie vysokozdvižného vozíka s dizajnom, ktorý pomáha uvoľniť priestor v priestore pre obsluhu, maximalizuje komfort a pohodlie a umožňuje vysokú produktivitu.

Je čas na čistú energiu, ktorá znamená biznis

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho riešenia elektrického vysokozdvižného vozíka Hyster ?

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.