Zo sveta VZV

11. apríla 2022

Manipulujte vyššie s novým 14m stožiarom vozíkov Hyster Reach Truck

Mnoho skladových a distribučných centier maximalizuje skladovací priestor s využitím vyšších regálov. Aby sme vyhoveli tejto výzve, vozík s výsuvným ramenom Hyster R2.0HD  je teraz možné špecifikovať s novou možnosťou zdvihu až 14 metrov.

Séria retrakov Hyster R1.4-2.5 už ponúka možnosti stožiarov pre zdvihy až do 12,75 metra, ktoré sú vhodné pre širokú škálu ťažkých skladových operácií. Oddelenie špeciálneho inžinierstva Hyster však často prispôsobuje vozíky s výsuvným panelom zvýšenými výškami stožiarov v reakcii na špecifické potreby zákazníkov.

Aby sa náročným aplikáciám uľahčilo dosiahnuť vyššie poschodia v sklade, je to teraz po prvýkrát štandardná možnosť na vybraných modeloch vozíkov s Hyster R2.0HD .

Napájanie VAŠICH možností v sklade

Hyster Reach Truck si zachová všetky výhody, ktoré zákazníci očakávajú, ako je stabilita vo výške, vysoká viditeľnosť, vynikajúca manévrovateľnosť a energetická účinnosť. Ergonomicky navrhnutý priestor pre operátora je tiež nabitý funkciami, ktoré zefektívňujú prácu.

Na nových 14-metrových stožiaroch vozíka však budú k dispozícii ďalšie možnosti namontovania na stožiar, aby ste mohli vozík prispôsobiť potrebám každého skladu. Patrí medzi ne tlmenie voľného zdvihu a opierka nákladu na podporu stability nákladu, laserový polohovací systém vidlíc, rôzne kamery a volič výšky, ktorý vodičom pomáha pri presnej manipulácii.

14m stoziar vozikov Hyster Reach Truckvzv

Viac možností stožiarov Hyster Reach Truck

Nie všetky aplikácie musia dosahovať najvyššie regály. Okrem zavedenia možnosti zdvihu až do výšky 14 metrov sú teda pre vybrané vozíky s dosahom Hyster R2.0HD k dispozícii štyri ďalšie možnosti zdvíhania :

  • 13000 mm 3-stupňový stožiar s úplným voľným zdvihom (5043 mm znížená výška)
  • 13250 mm 3-stupňový stožiar s úplným voľným zdvihom (5129 mm znížená výška)
  • 13500 mm 3-stupňový stožiar s úplným voľným zdvihom (5215 mm znížená výška)
  • 13750 mm 3-stupňový stožiar s úplným voľným zdvihom (5301 mm znížená výška)

To dáva aplikáciám možnosť špecifikovať vysokozdvižný vozík, ktorý vyhovuje ich konkrétnym skladovým potrebám.

Aktuality , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.