Zo sveta VZV

26. januára 2022

8 spôsobov, ako vám Hyster pomôže splniť ciele udržateľnosti

Materská firma HYSTER sa zaviazala splniť ambiciózne environmentálne ciele do roku 2026. Vedeli ste však, že je k dispozícii celý rad vysokozdvižných vozíkov Hyster, ktoré vám pomôžu dosiahnuť aj VAŠE ciele v oblasti udržateľnosti?

Vysokozdvižné vozíky s nízkymi a nulovými emisiami

Od veľkých vysokozdvižných vozikov používaných v prístavoch a termináloch až po nízkokapacitné vysokozdvižné vozíky v rušných logistických prevádzkach, produkty Hyster čoraz viac zahŕňajú celý rad riešení pre podporu čistej energie.

 1. Zdvihnite až 18 ton pomocou lítium-iónových vysokozdvižných vozíkov

Nové vysokozdvižné vozíky Hyster J10-18XD majú nosnosť 10-18 ton a sú teraz k dispozícii s elektrickým pohonom, čo pomáha podnikom dosiahnuť ciele s nulovými emisiami.

Vysokozdvižné vozíky sú vybavené lítium-iónovými akumulátormi, ktoré poskytujú plný výkon a zrýchlenie, porovnateľné s dieselovým vysokozdvižným vozíkom, ale bez emisií.

 

 1. Lítium-iónové vysokozdvižné vozíky pre náročné aplikácie

  Lítium-iónové vysokozdvižné vozíky pre náročné aplikácie

Séria elektrických vysokozdvižných vozíkov Hyster J7.0-9.0XNL obsahuje plne integrované lítium-iónové batérie a rýchle nabíjanie.

Nové vozíky dosahujú 100 % nabitie len za 80 minút, majú vysokonapäťové lítium-iónové batérie a výdrž na podporu trojzmennej prevádzky v náročných priemyselných aplikáciách. Papierenský, drevársky, kovospracujúci priemysel a ďalšie priemyselné odvetvia s vysokou záťažou môžu teraz ľahko zaradiť do svojho vozového parku odolné elektrické vysokozdvižné vozíky s nulovými emisiami, ktoré ponúkajú špičkový polomer otáčania vo svojej triede, rýchle zrýchlenie a ešte citlivejšiu prevádzku.

 

 1. Integrované lítium-iónové batérie pre elektrické vysokozdvižné vozíky

Pre zdvihy do 3 ton môže  vysokozdvižný vozík Hyster J2.5-3.0XNL poháňaný integrovanou lítium-iónovou technológiou podporovať priemyselné aplikácie, ktoré vyžadujú vysokú účinnosť, flexibilitu nabíjania a nulovú údržbu batérie.

Séria J2.5-3.0XNL , navrhnutá na základe plne integrovanej a priestorovo úspornej lítium-iónovej batérie, je v popredí inovácií s dizajnom, ktorý pomáha uvoľniť priestor v kabíne pre operátora, maximalizuje komfort a pohodlie a umožňuje vysokú produktivitu. Na výber sú štyri modely vzv pre zdvih do troch ton.

 

 1. Elektrické Hyster Big Trucks pre prístavy

  Elektrické Hyster Big Trucks pre prístavy

Inovatívne aplikácie lítium-iónových batérií a vodíkových palivových článkov umožňujú Hysteru po prvý raz vyvinúť manipulátory kontajnerov a zakladače ReachStacker s nulovými emisiami .

Hyster prináša tieto výhody do viacerých typov zariadení na podporu úplne ekologických operácií od lode po obchod a vstupuje do partnerstva s Capacity Trucks pre spoločný vývoj elektrických, vodíkových a automatizačných terminálových ťahačov.

 

 1. Ultra kompaktný lítium-iónový paletový vozík

Ultra kompaktný lítium-iónový paletový vozík

Ultrakompaktný lítium-iónový paletový vozík Hyster ® PC1.5 je ďalším riešením, ktoré využíva silu technológie lítium-iónových batérií.

Skvelá možnosť pre sklad, môže poskytnúť vyššiu efektivitu ako ručný paletový vozík, ale bez zložitých požiadaviek na údržbu. Je navrhnutý tak, aby bol dostatočne odolný a spoľahlivý, aby obstál v každodenných prevádzkových výzvach, no s nízkymi nákladmi na vlastníctvo. Keď je potrebné vymeniť lítium-iónovú batériu, operátor dostane upozornenie na opätovné nabitie a len za šesť sekúnd ju môže vymeniť, čím udrží prevádzku v chode s minimálnym prerušením.

 1. Zníženie emisií s motormi Stage V

Motory Stage V, ktoré sú v súlade s emisnými predpismi EÚ, sú dostupné pre Hyster Big Trucks s kapacitou 8 ton alebo viac, čo pomáha podnikom dodržiavať emisnú legislatívu a zároveň zvyšuje produktivitu a znižuje náklady zákazníka na vlastníctvo vzv.

 

 1. Udržateľné riešenia pre trh s náhradnými dielmi

nahradne diely vzv olej

Okrem správnych produktov na dosiahnutie trvalej udržateľnosti ponúka Hyster aj riešenia pre trh s náhradnými dielmi, ktoré to podporujú, ako napríklad uhlíkovo neutrálne mazivá . Niektoré vozíky Hyster Big Truck pre európsky trh sú vopred naplnené uhlíkovo neutrálnym motorovým olejom Shell a používa sa aj v závode na výrobu vysokozdvižných vozíkov Hyster v Craigavone v Severnom Írsku.

 

 1. Optimalizácia vozového parku

Správny výber zariadení na manipuláciu s materiálom bude vždy závisieť od konkrétnej aplikácie.

Telematika Hyster Tracker , simulácia skladu Hyster a odborné poradenstvo v oblasti Fleet Management od odborníkov Hyster môžu pomôcť zabezpečiť optimálnu kombináciu vozíkov v rámci prevádzky. Tento proces môže byť kľúčovou súčasťou zníženia zbytočných emisií a hodnotenia potenciálnej účinnosti prechodu na elektrické vysokozdvižné vozíky .

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.