J10-18XD

NOSNOSŤ: 10000-18000 kg TYP: VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK S ELEKTRICKÝM POHONOM

Hlavné detaily

VEĽKÉ ELEKTRICKÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY PRE ŤAŽKÉ APLIKÁCIE

Veľké elektrické vzv Hyster môžu posilniť vaše možnosti znížením emisií, spotreby paliva a znížením nákladov na údržbu pri súčasnom zvýšení výkonu a efektívnosti pre intenzívne odvetvia. Vďaka ich výnimočnej trakčnej sile, akcelerácii a viditeľnosti budete mať pocit, že jazdíte na naftu.

  • Integrovaná lítium-iónová batéria
  • Robustný dizajn
  • Komfort obsluhy
  • Vynikajúca viditeľnosť
  • Ľahký servis

Uplatnenie tieto spoľahlivé vozíky nájdu najmä v:

  • Prístavoch a termináloch
  • Drevospracujúcom priemysle
  • Stavebníctve a stavebninách
  • Pri spracovaní ocele, hliníka a kovov

INTEGROVANÁ LÍTIUM-IÓNOVÁ ENERGIA

Hyster ponúka 350-voltové lítium-iónové riešenia na zabezpečenie vysokého výkonu a dlhej doby prevádzky. Lítium-iónové batérie poskytujú vyšší výkon počas celého nabíjacieho cyklu a majú dlhšiu životnosť, čo pomáha znižovať vaše celkové náklady na vlastníctvo.

Nulová údržba a rýchle časy nabíjania prispievajú k veľkým úsporám a dlhšej dobe prevádzkyschopnosti.

ROBUSTNÝ DIZAJN

Duplexový stožiar a samotný vozík sú určené pre rôzne náročné aplikácie.

Vozíky sú navrhnuté so širokým oknom, ktorý zlepšuje viditeľnosť. Riadená náprava je navrhnutá pre dlhšiu životnosť a poskytuje nastaviteľný vonkajší polomer otáčania, ktorý znižuje namáhanie náprav a zvyšuje životnosť pneumatiky.

KOMFORT OBSLUHY

Ergonomicky navrhnutá kabína s vysokou viditeľnosťou umožňuje vyššiu produktivitu. Kabína vodiča je vybavená horným oknom s pancierovým sklom, zakrivenými prednými a zadnými oknami a oceľovými dverami s tvrdeným sklom. Vo vnútri kabíny nájdete okrem veľkorysého priestoru aj plnofarebnú obrazovku zobrazujúcu údaje, viac pohodlia s exkluzívnym bočným posuvným sedadlom, či nastaviteľný stĺpik riadenia.

 

Modely
Dokumenty
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.