Zo sveta VZV

15. novembra 2022

Vzv HYSTER série A vyhrali ocenenie „ARCHIES“ za ergonómiu

Nové vysokozdvižné vozíky Hyster série A zvíťazili v kategórii Ergonómia na súťaži The Archies Awards for Excellence 2022 od Britskej asociácie manipulácie s materiálom (UKMHA).

Na slávnostnom predstavení 15. októbra 2022 v Birminghame vo Veľkej Británii bol vysokozdvižný vozík H2.0-3.5A ocenený UKMHA za „umiestnenie operátora na prvé miesto“. Vysokozdvižné vozíky Hyster série A sú opísané ako „skonštruované pre vás“. Vyznačujú sa húževnatosťou a vysokým výkonom, ktorý zákazníci očakávajú, ako aj funkciami na optimalizáciu ergonómie a komfortu obsluhy.

Každý vozík série A je navrhnutý špeciálne pre zákazníka pomocou A+ Logic, plne integrovanej sady škálovateľných a nastaviteľných funkcií, ktoré používateľom umožňujú doladiť vozík tak, aby zodpovedal ich špecifickým potrebám. Vysokozdvižné vozíky, ktoré zdvihnú až 3,5 tony, tiež poskytujú vynikajúci výhľad a až o 33 % lepší výhľad na vežu v porovnaní s poprednými konkurentmi.

Stupeň na vysokozdvižných vozíkoch Hyster série A H2.0-3.5A, ktoré boli uvedené na trh v máji 2022, je tiež o 65 % väčší ako u popredných konkurentov, zatiaľ čo tvarovaná kapota a výklopná lakťová opierka uľahčujú operátorom opakovaný vstup a výstup z vozíka. Priestranné pracovisko s veľkou podlahovou plochou, ako aj veľkorysý priestor pre hlavu a ramená tiež poskytuje operátorom väčšiu voľnosť na pohyb v kabíne.

Sedadlo na modeloch radu Hyster A je tiež až o 25 % nastaviteľnejšie ako u popredných konkurentov a parkovacia brzda vyžaduje menšie úsilie, čím sa minimalizuje namáhanie chrbta operátora.

„So sériou Hyster A dodávame odolné vozíky, ktoré sú postavené podľa potrieb operátora a zamýšľanej aplikácie,“ hovorí Robert O’Donoghue, viceprezident pre marketing a riešenia pre oblasť EMEA pre Hyster, ktorý si cenu prevzal v sprievode Phila Meana, manažéra produktovej stratégie spoločnosti Hyster Europe.

„Je fantastické, že tento nový prístup uznala UKMHA a že si domov odnášame prestížne ocenenie Archie,“ pokračuje.

Ocenenie Archies Awards – nazývané aj vďaka soške Archimedes – každoročne oceňuje spoločnosti, tímy a jednotlivcov, ktorí urobili významné kroky inovácie, zvyšovania štandardov a pomoci operátorom pracovať efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.