Zo sveta VZV

28. novembra 2022

Nový dvojitý zakladač na optimalizáciu produktivity v logistike

Spoločnosť Hyster pridala do svojho radu spoľahlivých skladových zariadení nový dvojitý zakladač S2.0SD, ktorý pomáha operáciám zvyšovať produktivitu a zároveň riadiť náklady.

Nový vysokozdvižný vozík Hyster, ktorý dokáže manipulovať s nákladmi až do dvoch ton, umožňuje dvojité stohovanie a manipuláciu s nákladmi z otvorených paliet. Je obzvlášť vhodný pre logistické operácie, maloobchod, distribúciu potravín a nakladanie v dokoch, kde je potrebná produktivita pri preprave a skladovaní nákladov na paletách.

Nový stohovač Hyster poskytuje zvýšenú rýchlosť v naloženom aj nenaloženom stave, vďaka čomu je vhodný na dlhé vzdialenosti alebo na prácu na nakladacích rampách. Bol tiež navrhnutý pre efektívnosť obsluhy s výberom rôznych jazdných režimov a dizajnom bočných ramien, ktorý umožňuje rýchlejší presun.

Pre ochranu a pohodlie operátora je dvojitý zakladač Hyster S2.0SD vybavený veľkou plošinou s gumenou podlahovou rohožou, ktorá poskytuje vynikajúcu priľnavosť. Vďaka flexibilite skladacej platformy môžu byť prínosom aj pre aplikácie s obmedzenými priestormi. Dostupné sú aj modely s pevnou platformou.

Hyster S2.0SD

Tí, ktorí sa rozhodnú použiť s vozíkom lítium-iónovú batériu, budú tiež ťažiť z vysokej doby prevádzkyschopnosti počas viacerých zmien vďaka možnosti nabíjania počas prestávok prostredníctvom pohodlnej bočnej zástrčky. Vozík je navrhnutý tak, aby bol „pripravený na lítium-ión“ s ovládačom, ktorý automaticky rozpoznáva chémiu batérie (lítium-ión vs. olovená kyselina), takže nie je potrebné meniť žiadne parametre na riadenie prevádzky batérie.

„Riadenie nákladov je rovnako dôležité ako kedykoľvek predtým, preto je nový dvojitý zakladač na platforme Hyster navrhnutý tak, aby bol spoľahlivý a zároveň produktívny s nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo,“ hovorí Monica Radavelli, produktová manažérka skladu spoločnosti Hyster. „Vyznačuje sa ťažkými komponentmi, robustnou konštrukciou, spoľahlivým elektrickým systémom a jednoduchou údržbou, ktorú môžu aplikácie kombinovať s ďalšími možnosťami prispôsobenia vozíka konkrétnej aplikácii.“

Medzi voliteľné doplnky (v závislosti od modelu) patrí telematika Hyster Tracker, nastaviteľná oj, štartovací systém kľúčom a klávesnicou, opierka nákladu, zaťažovacie kolesá, rad hnacích kolies, nožný senzor alebo prestavba pre chladiarne. Medzi ďalšie možnosti na zlepšenie zážitku operátora patria viacúčelové tyče a svorky, či držiak na fľaše.

Platformový dvojitý stohovač Hyster S2.0SD, ktorý nahrádza súčasný model Hyster P2.0SD, je k dispozícii na objednávku už teraz, aby podniky mohli zvýšiť produktivitu a následne profitovať z nákladovej efektívnosti.

Aktuality , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.