Zo sveta VZV

12. augusta 2022

Ako prídavné zariadenia pre vzv Hyster zvyšujú efektivitu

Keďže sa očakáva, že globálny trh s alkoholickými nápojmi bude v roku 2022 generovať príjmy vo výške viac ako 1,8 bilióna dolárov, podniky a výrobcovia v tomto odvetví sú pod čoraz väčším tlakom, aby vyrábali viac, prepravovali väčšie objemy nákladu a zvyšovali svoje skladové kapacity.

Splnenie obchodných cieľov a sezónnych požiadaviek v nápojovom priemysle sú kľúčovými hnacími silami operácií na zvýšenie produktivity a rýchlosti manipulácie. Vďaka výberu zo strany spotrebiteľov sa sortiment produktov neustále vyvíja a operátori musia zvládnuť rôzne veľkosti zaťaženia.

Rôzne rozmery a hmotnosti môžu tiež znamenať, že operátor vysokozdvižného vozíka potrebuje vhodné prídavné zariadenia, ktoré dokážu efektívne manipulovať s viacerými nákladmi.

Nástavce na manipuláciu s viacerými paletami pre vysokozdvižné vozíky Hyster

Prídavné zariadenia na manipuláciu s viacerými paletami sú jedným zo spôsobov, ako môžu aplikácie v nápojovom priemysle zvýšiť efektivitu. V niektorých prípadoch dodávatelia príslušenstva tvrdia, že je možné takmer zdvojnásobiť priepustnosť bez toho, aby bolo potrebné investovať do ďalších vysokozdvižných vozíkov alebo personálu.

Nástavec na manipuláciu s viacerými paletami umožňuje operátorovi efektívnejšie manipulovať s niekoľkými paletami hotových nápojov (alebo ingrediencií vo fáze výroby). To umožňuje oveľa rýchlejšie nakladanie a vykladanie vozidiel, a tým skracuje dobu obrátky.

Kľúčové vlastnosti nadstavcov na manipuláciu s viacerými paletami

Nástavce na manipuláciu s viacerými paletami pre vysokozdvižné vozíky Hyster sú dostupné prostredníctvom siete miestnych distribučných partnerov Hyster. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu viditeľnosť v rôznych výškach zdvihu, ak sú zladené so správnymi aplikáciami.

Napríklad jedno dostupné príslušenstvo obsahuje synchronizované pohyby vidlíc s vysokou rýchlosťou otvárania a zatvárania. To podporuje efektívnu manipuláciu až so štyrmi paletami vedľa seba. K dispozícii je množstvo ďalších možností, vrátane rôznych dĺžok alebo sekcií vidlíc, ktoré poskytujú prispôsobiteľné riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky nápojového priemyslu.

Celkové náklady na vlastníctvo je možné udržať na nízkej úrovni vďaka robustnému dizajnu príslušenstva v spojení s minimálnou údržbou. Hyster spolupracuje s dodávateľmi príslušenstva na poskytovaní riešení, ktoré obsahujú materiály odolné voči opotrebovaniu a korózii, spolu s funkciami, ako sú automatické mazacie systémy, ktoré predlžujú intervaly údržby a zodpovedajú servisným intervalom vášho vysokozdvižného vozíka.

Aktuality , , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.