Zo sveta VZV

8. apríla 2019

Prípadová štúdia – Bonduelle

V tejto časti prípadových štúdií prejdeme do segmentu potravinárstva. Silné a spoľahlivé vysokozdvižné vozíky Hyster nájdu uplatnenie aj tu. Hyster ponúka množstvo riešení, ktoré zohľadňujú potreby potravinárstva, obzvlášť požiadavky na čistotu prostredia a spoľahlivosť. Akýkoľvek prestoj v potravinárstve môže mať za následok veľké finančné straty.

INFORMÁCIE O KLIENTOVI

Bonduelle je svetovým lídrom v oblasti zeleniny. Firma ponúka ucelený sortiment výrobkov pod národnými značkami a vlastnými značkami distribútorov. Jeho obchod mimo Francúzska predstavuje celkovo až 60% tržieb a vo Francúzsku zamestnáva približne 8 000 ľudí.
Táto francúzska rodinná firma má 17 výrobných závodov a 2 logistické platformy po celom Francúzsku.
Bonduelle výroba je rozdelená medzi tri hlavné technológie: mrazené, čerstvé a konzervované.
Pôvodná farma stále stojí pri vstupe do historického sídla firmy v meste Renescura a špecializuje sa na ochranu a prípravu zeleniny (napr. zemiakov, mrkvy, repy, hrachu, karfiolu atď.).

AKO HYSTER POMOHOL?

 1. Zavedením výkonných, vysoko ovládateľných Hyster Fortens vysokozdvižných vozíkov na nakladanie a vykladanie prichádzajúcich surovín
 2. Optimalizáciou úložného priestoru pre všetky suroviny použitím špecifických zariadení
 3. Ponúknutím celého radu zariadení, ktoré sú vhodné pre rôzne operácie vo výrobe
 4. Dodávaním vozíkov na full servis prostredníctvom miestneho predajcu, tzv. zmluvy o údržbe
 5. K dispozícii majú celú flotilu vozíkov na krátkodobý prenájom, ktoré pomáhajú prekonávať vrchol sezóny, ktorá trvá od júna do októbra

Bonduelle a Hyster spája viac ako 38 ročná spolupráca.

SUMÁR VYBAVENIA

Vozový park zahŕňa viac ako 60 vozíkov Hyster.
H3.5FT
H4.0FT
J1.6XM
J3.2XM
E5.5XN

PRÍNOS PRE FIRMU BONDUELLE

 • Historický vzťah medzi zákazníkom a miestnym partnerom Philippe Manutention znamená, že miestny predajca Hyster pozná Bonduelle veľmi dobre, aby mohol predvídať ich potreby.
 • Zákazník má toho istého dodávateľa pre svoje vysokozdvižné vozíky aj skladovú manipulačnú techniku.
 • Vozíky Hyster Fortens s brzdami ponorenými do oleja sú ideálne na prácu v skladoch s veľmi mokrými podlahami, ktoré sa vyskytujú v Bonduelle.
 • Využitie vozíkov Hyster Fortens s ich špeciálnou prevodovkou Duramatch zabezpečuje vysokú produktivitu a rýchle zmeny smeru jazdy. Vozíky sú vylepšené pedálom Monotrol, ktorý majú užívatelia vo firme Bonduelle na všetkých vysokozdvižných vozíkoch.
 • Vynikajúca manévrovateľnosť vozíkov poskytuje operátorom skutočný jazdný komfort a bezpečnosť. Umožňuje im jednoduchú prácu vo firme, kde je rozhodujúca produktivita.
 • Operátori sú s vysokozdvižnými vozíkmi veľmi spokojní a cítia sa bezpečne, čo zvyšuje produktivitu a efektívnosť. Vozíky majú veľmi dobrú povesť a sú považované užívateľmi za vysoko výkonné. Mini-páky boli veľmi dobre prijaté, a pohodlie je tiež veľmi cenené samotnými operátormi.
 • Zákazník je so službami a strojmi lokálneho predajcu Hyster veľmi spokojný. Oceňuje aj flexibilitu s akou reaguje na sezónne vrcholy, ktoré riešia krátkodobým prenájmom vozíkov a prídavných zariadení ako napríklad rotátorov.

Hľadáte manipulačné riešenia pre vašu firmu? Kontaktujte nás

Aktuality , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.