Zo sveta VZV

15. apríla 2019

5 najčastejších situácií, kedy klienti využívajú požičovňu vysokozdvižných vozíkov

Prenájom vysokozdvižných vozíkov

Kúpa nového alebo jazdeného ( použitého ) vysokozdvižného vozíka nie je jediným spôsobom, ako svojej firme zabezpečiť manipuláciu s materiálom, či tovarom. Stále väčší počet klientov využíva služby Požičovne vysokozdvižných vozíkov Hyster. My sa pozrieme na hlavné dôvody, prečo si firmy vyberajú prenájom manipulačnej techniky.

  1. Sezonalita

Stretávame sa s týmto javom takmer pri všetkých odvetviach hospodárstva. Logistické a obchodné spoločnosti, či e-shopy majú zvýšený dopyt po vozíkoch pre Vianocami. Stavebníctvo naopak v tomto období zaznamenáva pokles predaja. Obdobie letných prázdnin je samostatnou kapitolou.

Ak vo svojom obore zaznamenávate výkyvy vo výrobe alebo dopyte po výrobkoch, požičanie vysokozdvižného vozíka je ideálnym spôsobom, ako preklenúť sezónne vrcholy. Nezaťaží to váš rozpočet a ušetrené peniaze môžete investovať do rozvoja firmy.

2. Porucha vášho vozíka

Pokazený vysokozdvižný vozík môže spôsobiť firme veľké nepríjemnosti aj nemalú finančnú stratu. Každá hodina, ktorú vozík nepracuje, znamená komplikácie v logistike. Prenájom vysokozdvižného vozíka v prípade poruchy je najrýchlejším a najlepším riešením, ktoré môžete dostať. Naša spoločnosť vie totiž v mnohých prípadoch zabezpečiť vozík už do 24 hodín. Váš biznis tak neutrpí veľké straty.

3. Čakanie na nový vozík

Objednali ste si nový vysokozdvižný vozík ale dodacia lehota je až o niekoľko týždňov? Veľakrát sa stáva, že vozík potrebujete už skôr. Práve v týchto situáciách je riešením krátkodobý prenájom, ktorý slúži na preklenutie obdobia do dodávky nového vozíka.

4. Investovanie do podnikania

Nie každý si môže dovoliť vlastniť vysokozdvižný vozík. Pre mnohých klientov, ktorí svoj biznis rozbiehajú alebo plánujú väčšie investície do podnikania, je forma prenájmu vysokozdvižných vozíkov cenovo veľmi prijateľná. Nezaťažuje tak rozpočet, nemajú starosti so servisom a opravami. Naša spoločnosť ponúka aj možnosť operatívneho prenájmu vysokozdvižných vozíkov. Vďaka tomu si môžete zabezpečiť vozík s nízkymi vstupnými nákladmi a so súvisiacimi servisnými službami.

5. Nepravidelná manipulácia

Ak potrebujete vozík len párkrát do mesiaca, tak je pre vás požičovňa manipulačnej techniky šitá na mieru. Vozíky v našej požičovni sú vo väčšine prípadov vo „full výbave“, takže sa na neho môžete bezvýhradne spoľahnúť. Zabezpečíme pre vás aj dopravu priamo na miesto. Z ponuky viac ako 150 vozíkov si vyberie každý.


Dôvodov, prečo firmy sa firmy obracajú na požičovňu vysokozdvižných vozíkov je samozrejme viac. My sme vybrali len tie najčastejšie.

Aj vy ste sa ocitli v niektorej z týchto situácií? Kontaktujte nás a my pre vás pripravíme riešenie na mieru.

Aktuality , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.