Zo sveta VZV

7. októbra 2019

Prekonávanie ťažkých výziev pri manipulácii s vozíkmi Hyster na IMHX 2019

Návštevníci stánku spoločnosti Hyster Europe na veľtrhu IMHX v NEC v Birminghame od 24. do 27. septembra mali príležitosť vidieť niektoré inovatívne spôsoby, akými zdvíhacie vozíky Hyster® pomáhajú prekonávať výzvy v náročných priemyselných aplikáciách a zároveň si pripomínajú 90. výročie značky.

Značka Hyster® oslavuje 90. výročie

Pri príležitosti 90 rokov značky Hyster® predstavil stánok v závode IMHX elektrický vysokozdvižný vozík J2.5XN s lítium-iónovou batériou a „retro“ výzdobu, ktorými povzbudil konverzáciu o vývoji v spotrebe vysokozdvižného vozíka.

Hyster-J2.2-3.5XN-elektrický-vysokozdvižný-vozík
Hyster J2.2-3.5XN elektrický vysokozdvižný vozík

Kľúčovou témou boli znížené emisie. Na niekoľkých svojich vysokozdvižných vozíkoch radu FT predstavila spoločnosť Hyster® začiatkom roka motory Stage V, ktoré prevádzkam priniesli vyššiu produktivitu a nižšie emisie. Veľa modelov plynových modelov FT s nosnosťou 3,5 t má teraz motory PSI s katalyzátorom, zatiaľ čo niektoré modely vznetových motorov majú motor Kubota 2,4l s DPF (filter pevných častíc).

Nové riešenie manipulácie s papierovými kotúčmi

Na stánku spoločnosť Hyster Europe spoločnosť predstavila špeciálne optimalizovaný elektrický vysokozdvižný vozík J5.5XN6, ktorý umožňuje naložiť papierové cievky po stredovej čiare nákladného automobilu, čo pomáha rovnomerne rozložiť hmotnosť, zlepšiť stabilitu a znížiť poškodenie kotúčov papiera.

Tam, kde by predtým bolo potrebný 7-tonový vysokozdvižný vozík, možnosť naklápania vozíka a upínacie zariadenie na navijaky umožňujú presné umiestnenie cievok do prívesu pomocou iba 5-tonového vysokozdvižného vozíka.

Riešenia-pre-manipuláciu-s-papierom
Riešenia pre manipuláciu s papierom

Funkcia naklápania tiež pomáha položiť papierové kotúče naplocho, čím sa znižuje potenciálne nákladné poškodenie ich hrán.

Informovanosť vodičov v dodávateľskom reťazci

Na stánku Hyster Europe návštevníci videli, ako je možné kombinovať doplnky na zvýšenie povedomia vodiča so silnými vysokozdvižnými vozíkmi Hyster® Fortens ™, čo pomáha znižovať prestoje a maximalizovať produktivitu.

Skladový priestor je často v dodávateľskom reťazci stavebných materiálov obmedzený, takže systémy detekcie objektov, kamery a svetlá sú k dispozícii na podporu vodičov pri manévrovaní v týchto oblastiach. Tieto riešenia dopĺňajú dizajn vysokozdvižných vozíkov Hyster® Fortens ™, ktoré sú vybavené kabínou vodiča, ktorá poskytuje dobrú viditeľnosť, optimálny komfort a intuitívne ovládanie, čo všetko prispieva k lepšej informovanosti a presnejšej prevádzke.

Hyster H3.5FT
Hyster H3.5FT

Vysokozdvižný vozík H3.5FT je populárnym modelom vo výrobe stavebných materiálov a v prevádzkach maloobchodných distribučných centier. Často sa používa na manipuláciu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, dlaždice, cementové vrecká, kamenivo alebo izolačné materiály.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.