Zo sveta VZV

8. októbra 2019

Prečo si vybrať jazdený vysokozdvižný vozík

Ak potrebujete vysokozdvižný vozík do vašej prevádzky, máte v podstate tri možnosti. Prvou je prenájom vzv. Tento model sa využíva, ak máte sezónne vrcholy ( napr. Vianoce ) alebo ak potrebujete vozík na kratšie obdobie ( do jedného roka ).

Druhou možnosťou je kúpa nového vysokozdvižného vozíka. Výhodou je, že nový vozík máte v podstate od „narodenia“, preto sa o neho môžete starať a vydrží vám roky. Túto možnosť využívajú aj klienti, ktorí majú náročnú prevádzku a nabehajú množstvo motohodín, preto je pre nich podstatné, aby bol vozík čo najspoľahlivejší.

Treťou možnosťou, ktorej sa povenujeme, je repasovaný, jazdený alebo ak chcete použitý vysokozdvižný vozík.

Aké výhody prináša ojazdený vzv?

Asi tou najpodstatnejšou výhodou je cena. Tá je rádovo nižšia aj o 80% v porovnaní s novým vozíkom. Keď to chcete vyjadriť sumou, tak repasovaný vozík vás vyjde lacnejšie aj o 10 000 € ako je cenovka na novom vozíku.

Ďalšou výhodou je stav vozíka. Pred každým predajom jazdeného vysokozdvižného vozíka prejde stroj kompletnou prehliadkou a repasáciou. Nejedná sa len o plechy ale predovšetkým o „črevá“ vozíka, kde sa vymieňajú všetky opotrebované súčiastky, povymieňajú sa filtre, oleje a ďalšie spotrebné komponenty. Nové náhradné diely, ktoré dodávame do repasovaných vozíkov, sú originálne priamo od výrobcu. Máte tak záruku, že diely vydržia viac a dlhšie, pretože výrobca najlepšie pozná špecifiká svojich vozíkov.

repasovaný vysokozdvižný vozík
repasovaný vysokozdvižný vozík

Ak ste ekologicky zmýšľajúci človek, poteší vás, že kúpou ojazdeného vysokozdvižného vozíka šetríte aj životné prostredie. Výroba nového vozíka so sebou prináša aj nemalú záťaž pre životné prostredie. Ak už je raz niečo vyrobené a slúži rovnako dobre ako nový kus, je ekonomické, aj ekologické využívať „jazdenku“.

Zhrňme si teda výhody použitých vozíkov.

Sú ekonomické, sú ekologické a sú rovnako silné ako nové kúsky.

Hyster na svojej stránke ponúka takmer 100 jazdených vysokozdvižných vozíkov od 1 tony až po vozíky s nosnosťou 16 ton.

Vyberte si z ponuky elektrických, plynových alebo dieslových ojazdených vozíkov za ceny už od 980 €.

Aktuality , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.