Zo sveta VZV

21. apríla 2022

3 vzv HYSTER, ktoré zvyšujú možnosti v kompaktných skladoch

Priestor je pre mnohé skladové prevádzky na prvom mieste. Firma musí často reorganizovať priestor, aby sa do neho zmestilo viac produktov a uspokojila krátkodobé špičky. Medzitým mnoho špecializovaných skladov hľadá spôsoby, ako maximalizovať priestor s užšími uličkami.

Keďže priestor v uličkách je čoraz vzácnejší, ovplyvňuje to požiadavky na vybavenie skladu.  Hyster má rad skladových vozíkov navrhnutých tak, aby poskytovali vysoký výkon v skladoch s užšími rozmermi uličky. Tu je len niekoľko z nich.

Kompaktný vysokozdvižný vozík Hyster so sklopným stožiarom

Hyster R1.0-1.4E

Odolný, inteligentný, spoľahlivý a efektívny vysokozdvižný vozík Hyster R1.0-1.4E je skonštruovaný na prácu v úzkych uličkách a zdvíhanie až 1,4 tony.

Pre malé sklady, ktoré majú problém so skladovaním a manipuláciou so zásobami v úzkych uličkách, je tento vysokozdvižný vozík navrhnutý tak, aby poskytoval lepšiu manévrovateľnosť. Má sklopný stožiar s integrovaným bočným posuvom a kompaktný podvozok, ktorý poskytuje lepšiu manévrovateľnosť v prostrediach, kde je priestor na prvom mieste. Keďže stožiar je možné nakloniť dozadu, ušetrí to dôležité centimetre, čo umožňuje vozíku manipulovať v sklade s vysokými regálmi, dokonca aj v úzkych uličkách.

Hyster VNA – vysokozdvižné vozíky do veľmi úzkych uličiek

 Hyster C1.0-1.5 VNA

 

 (VNA) spĺňajú potreby skladovacích operácií s vysokou hustotou, kde je dosah kráľom a priestor je na prvom mieste.

Sklady a logistické centrá budú ťažiť z jednoduchého dizajnu s vysokou pevnosťou a stabilitou. Jedinečný QUAD-formový stožiar vzv Hyster C1.0-1.5 VNA je pevný ako skala vo výškach až 17 metrov s horizontálnymi a vertikálnymi pohybmi, ktoré spolu ponúkajú jeden z najrýchlejších zdvihov v tomto odvetví.

Štíhla hlava veže poskytuje maximálnu flexibilitu a umožňuje vozíku Hyster VNA pracovať vo veľmi úzkych uličkách. Vynikajúca viditeľnosť špičky vidlice zlepšujú manipuláciu a ovládateľnosť pre operátora.

Plošinový stohovač Hyster S1.5UT S

Plošinový stohovač Hyster S1.5UT S

S kompaktným pôdorysom a malým polomerom otáčania je plošinový stohovač Hyster S1.5UT S ideálny na vychystávanie objednávok a ľahko sa s ním manévruje aj v skladoch, kde je úzky priestor v uličkách. Tieto plošinové stohovače Hyster sa dobre hodia aj pre iné ľahké skladové operácie.

Stohovače Hyster S1.5UT S tiež vynikajú pri umiestňovaní tovaru do nízko až stredne vysokých regálov, prenášaní paliet na dlhé alebo krátke vzdialenosti a prevádzke na rampách, čo podnikom poskytuje spoľahlivé, priame a cenovo dostupné riešenie, ktoré je jednoduché udržiavať. Plusom sú aj nízke prevádzkové náklady.

Napájanie VAŠICH možností v sklade

Bez ohľadu na vaše výzvy, spoľahlivé skladové vybavenie Hyster môže podporiť efektivitu vašej logistiky alebo skladovej prevádzky.

 

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.