Zo sveta VZV

19. februára 2018

Jednoduchá detekcia preťaženia vysokozdvižných vozíkov Hyster

Manipulácia s bremenami s premenlivými alebo neznámymi hmotnosťami môže byť výzvou pre mnohé operácie. Tím Hyster môže pomôcť.

Špeciálny systém detekcie preťaženia je možné integrovať s vysokozdvižnými vozíkmi Hyster®, ako aj s paletovými a skladovými vozíkmi, ktoré poskytujú indikátor hmotnosti a stability nákladu.

Riešenie ponúka nepretržité meranie hmotnosti a stability, pretože je dôležité upozorniť obsluhu, keď vozík dosiahol preťaženie. To sa vykonáva vizuálne, prostredníctvom jasnej správy na displeji LCD a série zelených, jantárových a červených svetiel a zvukovo – s alarmom.

Systém pomáha vodičom vyhnúť sa manipulácii s príliš ťažkými záťažami. Manažéri môžu tieto informácie použiť na efektívnejšie využívanie svojej flotily, zlepšenie efektívnosti pri súčasnom znižovaní škôd a prestojov. Systém je ľahko použiteľný a je vyrobený mobilným riešením na váženie – Ravas.

Systém detekcie preťaženia

Systém detekcie preťaženia

Systém detekcie preťaženia

Limitná rýchlosť pri určitých hmotnostiach!

Na ďalšiu podporu efektívnej prevádzky sa môže kombinovať vážiaci systém s technológiou obmedzenia rýchlosti. Pri obmedzení rýchlosti snímania strechy alebo obmedzenia rýchlosti RFID umiestnenej v podlahe skladu môžu aplikácie automaticky obmedziť rýchlosť nákladných automobilov pri dosiahnutí určitej hmotnosti. To môže pomôcť minimalizovať poškodenie vozíka, záťaže alebo skladu.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.