Zo sveta VZV

19. februára 2018

5 dôvodov prečo si vybrať vozík zo série Hyster XT

Ak chcete maximalizovať návratnosť vašej investície do akéhokoľvek vysokozdvižného vozíka, je dôležité vybrať si model, ktorý vyhovuje špecifickým potrebám vašej prevádzky a vašim operátorom. Séria vysokozdvižných vozíkov Hyster® H2.0-3.0XT je ideálna pre každodenné logistické, distribučné a výrobné aplikácie. Tieto vysokozdvižné vozíky sú ideálne pre prevádzku niekoľko hodín denne, v interiéri alebo vonku, pre „každodenné“ úlohy, ako je nakladanie a vykladanie nákladných vozidiel, skladovanie a vyzdvihnutie tovaru a prepravu nákladov v rámci obchodných priestorov.

Tu je päť dôvodov, prečo by séria Hyster XT mohla byť tou správnou voľbou pre vašu prevádzku.

1. Hyster® XT stojí pri vás pri náročných aplikáciách

Pri výbere vysokozdvižného vozíka by ste mali skontrolovať, či je dostatočne odolný, aby vyhovoval podmienkam a výzvam špecifickým pre vašu prevádzku. Výrobky Hyster® sú známe svojou húževnatosťou a vhodnosťou pre náročné operácie. Robustný, spoľahlivý a inteligentne navrhnutý vysokozdvižný vozík Hyster XT pomáha zvyšovať prevádzkovú produktivitu, pričom všetky komponenty spĺňajú prísne normy kvality a životnosti stanovené spoločnosťou Hyster.

Konštrukcia zdvíhacej plošiny na vysokozdvižnom vozíku Hyster XT podporuje trvalú vysokú produktivitu s vynikajúcou viditeľnosťou. Okrem zabezpečenia dostatočnej ochrany vodiča pred padajúcimi predmetmi je ochranná strecha vodiča navrhnutá aj ako integrálny posilňovací prvok konštrukcie vozidla a zároveň umožňuje dobrú viditeľnosť.

2. Môžete sa spoľahnúť na Hyster® XT, servis je veľmi jednoduchý

Všetky vysokozdvižné vozíky Hyster® sú navrhnuté a vyrobené pre odolnosť a spoľahlivosť, overené prísnymi skúškami kvality.

Séria Hyster® XT je poháňaná priemyselnými motormi s vysokým výkonom, ktoré sú určené pre maximálnu účinnosť, minimalizujú opotrebenie a predlžujú životnosť s dlhými servisnými intervalmi 500 hodín.

Počas rutinnej alebo neplánovanej údržby sa prestoje udržiavajú na minime vďaka konštrukcii vozidla, ktorá umožňuje ľahkú diagnostiku motora, hladiny oleja a ďalších pravidelne sledovaných predmetov. Komponenty sú ľahko prístupné vďaka širokému otvárateľnému krytu motora a jednodielnej oceľovej podlahovej doske, ktorá sa dá rýchlo vybrať pre prístup k hlbšie uloženým komponentom. Elektrické vedenia a hydraulické hadice sú prehľadne usporiadané pre jednoduchú obsluhu a optimalizovanú prevádzku.

Hyster XT

3. Hyster XT pomáha vodičom byť viac efektívni

Vďaka všestrannej viditeľnosti cez stĺpik umožňuje vozidlo rýchle a presné manévrovanie, ktoré uľahčuje vysokú úroveň produktivity. Komfortné sedadlo s úplným odpružením, spolu s nízkym hlukom a odizolovanie vibrácií motora, umožňuje vodičovi pracovať pohodlne a efektívne počas dlhých posunov.

Rovnako bezúdržbový Hyster® Stability Mechanism ™ (HSM ™) pomáha udržiavať vozidlo stabilné pri otáčaní a zvyšuje jeho schopnosť účinne pracovať na nerovných povrchoch. To dáva vodičovi dôveru, aby dosiahol vysokú úroveň produktivity a presnej prevádzky.

4. Hyster XT prináša nízke náklady

Palivo predstavuje veľkú časť prevádzkových nákladov na vysokozdvižný vozík, takže jeho motory sú navrhnuté tak, aby boli palivovo účinné. Modely LPG obsahujú motory Power Solutions International (PSI), ktoré sa dajú prepínať medzi dvoma výkonnostnými režimami tak, aby zodpovedali charakteru každej úlohy. Režim HiP (vysoký výkon) maximalizuje produktivitu, zatiaľ čo režim ECO-eLo optimalizuje spotrebu paliva.

Aj náklady na údržbu sú nízke vďaka systémom bez údržby alebo údržby a dlhým intervalom údržby a ľahko dostupným komponentom, ktoré minimalizujú čas a náklady na plánovanú údržbu.

Aby sa udržali nízke náklady, Hyster XT je určený pre štandardné aplikácie, ale pre špecializovanejšiu prácu je možné pridať ďalšie voliteľné funkcie. Pre jednoduchšie obstaranie je Hyster® XT k dispozícii aj s rôznymi flexibilnými finančnými balíčkami, ktoré vyhovujú individuálnym obchodným podmienkam.

5. Hyster® XT prichádza so spoľahlivou podporou služieb

Pri výbere zariadenia na manipuláciu s materiálom je nevyhnutná silná podpora s pravidelnou alebo neočakávanou údržbou od spoľahlivého predajcu vysokozdvižného vozíka, aby sa vaša operácia udržala v pohybe. Všetky vysokozdvižné vozíky Hyster® sú podporované globálnou sieťou miestnych predajcov a poskytujú celodennú podporu údržby. V prípade, že sú potrebné nové diely, systém rýchleho objednávania prináša do vašej prevádzky požadované diely Hyster® do nasledujúceho dňa z Hyster® European Parts Operation.

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.