Zo sveta VZV

26. februára 2018

Nové kompaktné stackery od Hyster-u

Spoločnosť Hyster Europe uviedla do prevádzky novú sériu kompaktných vysokozdvižných vozíkov na stohovanie, skladovanie, prepravu alebo vyberanie v tesných priestoroch.

 

„Nové vysokozdvižné vozíky Hyster® sa dajú ľahko ovládať a manévrovať v aplikáciách, kde nie je veľa priestoru, najmä v malých uličkách,“ hovorí Monica Radavelli, manažérka spoločnosti Hyster Europe.
„Univerzálna séria S1.0E-1.2E môže zdvihnúť až 1,2 tony na 2,38 m, alebo dosiahnuť výšky až 4,18 m pri ľahších nákladoch. Stackery ponúkajú spoľahlivosť a zároveň udržiavajú náklady pod kontrolou a využívajú menej energie. „
V supermarketoch alebo maloobchodných prevádzkach, napríklad v obchode s domácimi spotrebičmi, sa očakáva, že budú profitovať zo zvýšenej produktivity v skladovacích priestoroch, kde operátori rýchlejšie uskladňujú a vyhľadávajú tovar a dosahujú menšie poškodenie produktu.

„Nové kompaktné vysokozdvižné vozíky Hyster® sú viacúčelové a sú ideálne na prepravu tovaru do prijímacieho stanovišťa alebo do výrobných procesov alebo prevádzok,“ hovorí Monica.

Nové vzv Hyster S1.0E-1.2E_1

 

Prevádzkovatelia môžu pracovať rýchlejšie vďaka dobrej viditeľnosti cez zdvíhací plošinu a pri zbere a ukladaní nákladu môžu jasne vidieť nákladné ramená. Presné zdvíhacie ovládacie prvky ďalej prispievajú k rýchlejšiemu cyklu a menšiemu poškodeniu výrobku. Rýchlosť jazdy je obmedzená na 6 km / h.

Vysokozdvižný vozík má robustný dizajn pre rám a kryty. Uzavreté konektory a vysoká úroveň ochrany proti vnikaniu elektrických komponentov prispievajú k celkovej spoľahlivosti, ako sa očakáva od všetkých zariadení Hyster®. Aj tieto modely sa ľahko obsluhujú.

Zaujala vás táto novinka? Kontaktujte nás

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.