Zo sveta VZV

3. apríla 2019

Hyster predstavil inovatívne riešenia pre sklad a logistiku na LOGIMAT 2019

Na veľtrhu LogiMAT 2019 predstavil Hyster 360-stupňové riešenia pre skladové a logistické aplikácie vrátane inteligentných riešení robotiky s ťahačom Hyster® LO7.0T.

„Naše robotické vozíky využívajú geonavigačnú technológiu vyvinutú spoločnosťou Balyo, ktorá nevyžaduje komplexné zmeny infraštruktúry na automatizáciu logistických procesov,“ povedal Timo Antony, riaditeľ pre oblasť obchodu Hyster Europe. „Namiesto toho vozíky pracujú s využitím konštrukčných prvkov v budove.“

Spoločnosť tiež predstavila vysokozdvižný vozík Hyster® J1.6XNT s 48-voltovou lítium-iónovou batériou, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu. Hyster teraz ponúka takmer všetky vysokozdvižné vozíky a skladové zariadenia s lítium-iónovými batériami.

„Vysokozdvižné vozíky s lítium-iónovými batériami sa čoraz viac využívajú pri náročných aplikáciách,“ povedal Timo.

Okrem toho sa diskutovalo o retrakoch R1.0E-1.4E s výklopným stožiarom, ktorý je vhodný najmä na použitie v stiesnených priestoroch. Kompaktný podvozok a stožiar, ktoré sa dajú sklopiť dozadu, šetria cenné centimetre, takže retrak sa môže dostať na horné police aj v úzkych uličkách.

Máte záujem o robotické riešenia do vašej firmy? Kontaktujte nás

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.