Zo sveta VZV

14. novembra 2019

HYSTER PODPORUJE PRODUKTIVITU VEĽKÝCH VOZÍKOV

Spoločnosť Hyster v súčasnosti ponúka svoj rad veľkých vysokozdvižných vozíkov v súlade s tromi rôznymi predpismi o emisiách, a to bez kompromisov v produktivite, aby slúžila zákazníkom v ťažkom priemysle po celom svete.

Vysokozdvižné vozíky Hyster® s nosnosťou nad 8 ton, manipulátory s kontajnermi a ReachStackery je možné zakúpiť v súlade s emisnými predpismi pre Stage III / Stage IV / alebo Stage V, v závislosti od miestnych pravidiel a požiadaviek,“ potvrdzuje Jan Willem den Brand, riaditeľ spoločnosti Bigster Product Strategy & Solutions v spoločnosti Hyster Europe.

„Pre našich zákazníkov v USA a pre zákazníkov v regiónoch, ktoré vyžadujú vysokozdvižné vozíky v súlade so Stage IV /, poskytujeme vysoko efektívne motory Cummins,“ hovorí. „V prípade európskych krajín sme si zachovali túto výnimočnú úroveň produktivity pri súčasnom dodržiavaní predpisov o emisiách v Stage V.“

„Naše nové modely Stage V v skutočnosti ponúkajú aj nízku spotrebu DEF (močoviny),“ vysvetľuje, že pridanie DEF je potrebné na splnenie predpisov pre Stage V.

Big Truck Hyster

Vysokovýkonné motory s vysokými hodnotami krútiaceho momentu pri nízkych otáčkach sa používajú pre všetky globálne aplikácie. V celom rade veľkých vozíkov to umožnilo spoločnosti Hyster vyladiť každý vysokozdvižný vozík a hydrauliku tak, aby bežal pri nižších otáčkach motora, čo ďalej optimalizuje rovnováhu medzi spotrebou paliva a produktivitou.

Pre tých, ktorí požadujú vybavenie v súlade so Stage V, budú nové vysokozdvižné vozíky Hyster® s nosnosťou nad 8 ton, manipulátory s kontajnermi a reach stackery vybavené motormi Mercedes-Benz radu 1000 a 1100, ktoré sú v súlade so Stage V. Presná dostupnosť sa líši podľa série.

Pre európskych zákazníkov sú motory Stage V povinné pre modely Hyster® od 20-52 ton zakúpené po 1. januári 2019 a nové vysokozdvižné vozíky v tonáži 8-18 t zakúpené po 1. januári 2020. Motory Stage IV sa môžu dodávať s vozíkmi objednanými pred týmito termínmi na základe výnimky.

Pokiaľ ide o čínsky trh, spoločnosť Hyster naďalej ponúka motory vyhovujúce predpisu China Stage III, ale v budúcnosti sa bude snažiť dodávať vybavenie, ktoré bude v súlade s pripravovanými nariadeniami China Stage IV.

„Kdekoľvek sa naši zákazníci nachádzajú, Hyster® Big Trucks poskytne výnimočnú úroveň produktivity a pomôže znížiť celkové náklady na prevádzku,“ hovorí Jan Willem. „Či už ide o manipuláciu s kontajnermi vo švajčiarskom železničnom termináli, horúcimi kovovými doskami v tureckých oceliarňach alebo papierovými kotúčmi v Kalifornii, my to dodáme.“

Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.