Zo sveta VZV

7. marca 2022

Ako môžete znížiť čistenie motorového priestoru vzv Hyster?

Chladiče na vysokozdvižných vozíkoch pracujúcich v papierenskom priemysle sa môžu ľahko upchať prachom a nečistotami. To spôsobuje zbytočné prestoje. Balík Hyster ® Cool Truck využíva inteligentný dizajn, aby sa tento presný problém minimalizoval.

Redukcia upchatých radiátorov/chladičov vysokozdvižného vozíka

Čistenie motorových priestorov môže byť v prašnom papierenskom priemysle časovo náročné a niektoré podniky to musia robiť každé 4 hodiny. To je jeden z dôvodov, prečo bol vyvinutý balík Hyster Cool Truck – aby sa firmám v oblasti manipulácie s papierom ušetril drahocenný čas.

Čo je Hyster Cool Truck?

Hyster Cool Truck je špeciálna modifikácia, ktorá pomáha minimalizovať hromadenie prachu a nečistôt vo vnútri motorového priestoru. Pri jednej skúške v teréne pracoval Hyster Cool Truck 300 hodín bez potreby čistenia. (Aj keď výsledky sa budú líšiť v závislosti od aplikácie a konfigurácie vysokozdvižného vozíka.)

Existujú štyri kľúčové vlastnosti, vďaka ktorým je balík Hyster Cool Truck taký efektívny pri manipulácii s papierom v prašnom prostredí :

  1. Automatický reverzný ventilátor výrazne predlžuje intervaly čistenia chladiča tým, že minimalizuje upchávanie chladiča spôsobené hromadením nečistôt a zároveň pomáha predchádzať prehriatiu aj pri intenzívnych pracovných cykloch.
  2. Vetranie na bočných paneloch minimalizuje účinok vysávania nečistôt na zemi
  3. Pevná gumová ochrana nad hnacou nápravou minimalizuje vniknutie papiera pod podlahové dosky
  4. Pevná viacdielna brušná panva pod motorovým priestorom znižuje množstvo uvoľnených nečistôt, ktoré sa dostanú do spodnej časti vozíka

 

čistenie motorového priestoru

 

Výhody Hyster Cool Truck

Výsledkom tohto inteligentného dizajnu je menej čistenia motorového priestoru, menej prestávok na ochladzovanie a menej rušivých vplyvov.

Vyhnite sa prestojom a súvisiacim nákladom vďaka automaticky reverznému ventilátoru, ktorý znižuje upchávanie chladiča a minimalizuje prehrievanie pomocou inteligentného dizajnu chladiaceho ventilátora, ktorý môže v závislosti od vašej aplikácie umožniť vašim vysokozdvižným vozíkom pracovať nepretržite na celú smenu.

Hyster Cool Truck tiež skráti hodiny (a prerušenia) súvisiace s čistením motorového priestoru vo vašej aplikácii, pretože inteligentná konštrukcia znižuje nečistoty.

Všetky tieto výhody spolu pomáhajú optimalizovať dobu prevádzkyschopnosti, maximalizovať produktivitu a udržiavať operácie manipulácie s papierom efektívne z hľadiska nákladov.

Ste pripravení znížiť prestoje?

Spoločnosť Hyster je pripravená podporiť vaše možnosti v aplikáciách manipulácie s papierom.

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.