Zo sveta VZV

20. októbra 2021

Diskusia o „zelených“ vzv Hyster na kongrese Greenport 2021

Na kongrese Greenport v 20. – 22. októbra 2021 v gréckom Pireuse budú mať návštevníci možnosť hovoriť s odborníkmi z Hyster Europe o vysokozdvižných vozíkoch s nulovými emisiami v prístavoch a termináloch.

Na výstave bude Hyster Europe zdieľať podrobnosti o svojich najnovších vysokozdvižných vozíkoch s nulovými emisiami, poháňaných čistými lítium-iónovými batériami, ktoré sú vhodné pre aplikácie s ťažkými nákladmi v prístavoch. Hyster elektrické vysokozdvižné vozíky J10-18XD  môžu zdvihnúť až 18 ton a poskytnúť plný výkon a zrýchlenie porovnateľné s dieselovým vysokozdvižným vozíkom.  V kombinácii so správnou aplikáciou a prevádzkovou intenzitou môžu vozíky Hyster®  J10-18XD  pomôcť prístavom znížiť celkové náklady na vlastníctvo.

Najnovšia séria lítium-iónových vysokozdvižných vozíkov Hyster ponúka pohodlie rýchleho nabíjania, aby vyhovovalo potrebám viaczmenných operácií. Vyžaduje sa len 11 minút nabíjania až na jednu hodinu práce. Vysokozdvižné vozíky majú tiež inteligentný dizajn, ktorý zabraňuje prehriatiu, pričom jedinečne kombinuje kvapalinou chladené motory a meniče s 350 voltovými lítium-iónovými batériami.

Rastie záujem prístavov, ktoré chcú elektrifikovať prevádzku a ‚ísť na zelenú‘, “hovorí Laurens van der Rijt, aplikačný projektový inžinier spoločnosti Hyster Europe.

„Okrem toho spoločnosť Hyster pokračuje vo vývoji jedinečného zariadenia na  manipuláciu s kontajnermi s nulovými emisiami, ktoré využíva lítium-iónovú energiu a technológiu palivových článkov. „

Bližšie informácie o konferencii nájdete tu:

https://www.greenport.com/congress

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.