Zo sveta VZV

30. mája 2022

Cenovo dostupný nový paletový vozík Hyster P1.6UT

Hyster rozšíril svoj sortiment skladového vybavenia o nový efektívny paletový vozík P1.6UT.

Nový paletový vozík Hyster, navrhnutý tak, aby bol cenovo dostupný, ľahko sa udržiaval a bol vhodný pre mnoho aplikácií, dokáže zdvihnúť bremená až do hmotnosti 1,6 tony.

Tento model je ľahko ovládateľný a stabilný a má všetky základné funkcie potrebné pre aplikácie, ako je napr. použitie na sklade.

Okrem nízkych prevádzkových nákladov ponúka paletový vozík Hyster P1.6UT konkurencieschopnú spotrebu energie s životnosťou až 12 hodín vďaka kombinácii výkonnej batérie a motora. Platia štandardné záručné a servisné intervaly.

Nový paletový vozík je pre operátorov jednoduchý na používanie, s rovnakými ovládacími prvkami, aké nájdete na iných skladových zariadeniach Hyster.

Okrem štandardných optimálnych funkcií ponúka celý rad možností prispôsobenie vozíka, napríklad tandemové záťažové kolesá, palubná nabíjačka, automatické vypnutie a zníženie rýchlosti jazdy pri klesajúcom nabití batérie.

S novým P1.6UT môžu podniky ťažiť z efektívneho paletového vozíka,“ hovorí Daniel McNeil, SPED and Solutions Manager, Hyster Europe.

„Keď to zladíte so správnou prevádzkovou intenzitou, či už plníte regály supermarketov, plníte sklad alebo vykladáte tovar z nákladného auta, môžete očakávať nízke náklady na vlastníctvo a dostupnú efektivitu.“

Aktuality
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.