Zo sveta VZV

25. apríla 2022

5 dôvodov, prečo potrebujete HYSTER Tracker v roku 2022

Údaje v reálnom čase s telematikou Hyster Tracker vám dávajú silu posunúť vašu bezdrôtovú správu vozového parku o stupeň vyššie, aby váš tím mohol pracovať inteligentnejšie každý deň.

Tu je päť dôvodov, prečo si vybrať Hyster Tracker na optimalizáciu vašich každodenných operácií vysokozdvižného vozíka a manipulačnej techniky.

  1. Majte viditeľnosť vozového parku v reálnom čase
1. Majte viditeľnosť vozového parku v reálnom čase

Telematické riešenie Hyster Tracker vám poskytuje prehľad o vašom vozovom parku v reálnom čase a upozornenia na detekciu nárazov. Je navrhnuté tak, aby zlepšilo efektivitu, znížilo náklady a identifikovalo nedostatočné a nadmerné využitie vysokozdvižných vozíkov vo vašej flotile.

Aplikácia Hyster Tracker vám poskytuje prehľad o vozovom parku a potrebné informácie na analýzu stránok na dosah ruky.

2. Znížte škody a prestoje, ktorým sa dá vyhnúť

Znížte škody a prestoje, ktorým sa dá vyhnúť

Presná detekcia nárazov, hlásenia a výstrahy v reálnom čase vám poskytujú prehľad, ktorý potrebujete na identifikáciu toho, čo by mohlo spôsobiť vysoké náklady na opravy.

S Hyster Tracker môžete vidieť, kde sa vyskytujú problémy s konkrétnymi vysokozdvižnými vozíkmi, úlohami alebo operátormi, aby ste mohli okamžite konať. Môže to byť používanie rôznych zariadení na určité činnosti, či riešenie problémov so školením operátorov.

3. Podporovať bezpečnosť prevádzky

prevádzková bezpečnosť

Digitalizujte kontrolné zoznamy obsluhy pred smenou v Hyster Tracker , aby sa povinné kontroly dokončili pred uvedením vozíkov do prevádzky. Či už ide o vysokozdvižný vozík Hyster , manipulátor kontajnerov alebo skladové vybavenie, s Hyster Trackerom môžete odstrániť akékoľvek dohady o tom, či boli kontroly pred smenou vykonané správne. Chyby v bezpečnostnom kontrolnom zozname pred smenou je možné vidieť aj v reálnom čase v aplikácii Hyster Tracker.

To všetko sa deje úplne digitálne, odstraňuje sa papierová stopa, pričom údaje uložené na portáli Hyster Tracker sa dajú použiť, kedykoľvek ich budete potrebovať. Toto je možné efektívne využiť v kombinácii s Access Control, ktorý umožňuje obsluhu zariadenia len vhodne vyškoleným operátorom.

4. Predĺžte životnosť vozíka a batérie

4. Predĺžte životnosť vozíka a batérie

Diagnostika vybavenia vám pomôže monitorovať funkcie motora, prevodovky, hydrauliky a elektroniky, aby ste zabezpečili maximálnu prevádzkyschopnosť vášho vozového parku. Správa vozového parku Hyster Tracker poskytuje bezdrôtové monitorovanie diagnostických chybových kódov a zároveň vám poskytuje údaje, ktoré potrebujete na plánovanie a sledovanie preventívnej údržby, aby ste znížili prestoje vozového parku. Navyše môžete preskúmať, čo spôsobuje problémy, bez toho, aby ste museli vždy navštíviť stránku. To vám opäť šetrí čas.

Vďaka možnosti používať diaľkové počítadlo hodín môžete tiež prezerať a spravovať kľúčové údaje o výkone vášho vozíka a zabezpečiť, aby sa vozový park využíval optimálne a aby ste mali prehľad o opotrebovaní.

5. Buďte „zelenší“ vo svojich prevádzkach

Telematika Hyster Tracker vám môže pomôcť realizovať optimálnu kombináciu rôznych typov vysokozdvižných vozíkov v rámci vašej prevádzky. Toto pochopenie môže byť kľúčom k zníženiu zbytočných emisií a zhodnoteniu, kde môže existovať potenciál pre prechod na elektrické vysokozdvižné vozíky s nulovými emisiami. Možnosť automatického vypnutia možno použiť aj na úsporu energie, keď sa vysokozdvižné vozíky nepoužívajú, čím sa znížia náklady a emisie.

Využite svoje možnosti pomocou telematiky

Hyster Tracker je vo výrobe štandardne vybavený všetkými Hyster Big Trucks  a očakáva sa, že ďalšie informácie o najnovších vysokozdvižných vozíkoch Hyster s Hyster Tracker budú čoskoro k dispozícii!

 

Zdroj: Hyster.eu

Aktuality , , ,
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.