Zo sveta VZV

2. augusta 2019

Nový Hyster Reach Truck s naklápacou vežou

Spoločnosť Hyster Europe uviedla na trh novú, kompaktnú sériu Reach Truck s naklápacím stožiarom, ktorá sa dokonale hodí do skladov, v ktorých je menej priestoru, ako v tých, ktoré sa bežne vyskytujú v maloobchode, potravinách a nápojoch.

„Nové modely Hyster® Reach Truck sú navrhnuté pre prevádzku maloobchodných predajní, skladov potravín a nápojov, zdvihnú až 1400 kg a dosahujú výšky až 7,5 m”, hovorí Timo Antony, riaditeľ obchodu v strednej Európe. „Tieto operácie majú zvyčajne úzke priestory, preto sme vozík vybavili stožiarom, ktorý sa dá nakloniť dozadu.“

S naklápaním stožiara poskytujú modely Hyster R1.0E, 1.2E a 1.4E lepšiu ovládateľnosť, čím šetria všetky dôležité centimetre, takže vozík môže manipulovať s nákladom v ešte užších uličkách. Integrovaný bočný posuv a kompaktná konštrukcia podvozku tiež pomáhajú zvyšovať produktivitu, pretože tovar je možné skladovať a vyberať efektívne aj v stiesnených priestoroch.

Vďaka rozšíreniu existujúceho radu vozíkov Hyster R1.4–2.5 poskytuje nová séria kompaktných vozíkov vysokú úroveň húževnatosti, viditeľnosti, jazdnej schopnosti a ľahkosti ovládania, ako aj pohodlný priestor pre obsluhu.

Robustný rám, najvyššia ochrana kolies, utesnené konektory a senzory prispievajú k celkovej spoľahlivosti a pomáhajú udržiavať nízke náklady na vlastníctvo. Rovnako ako u všetkých zariadení Hyster®, aj nové kompaktné vozíky Reach Trucks sa ľahko udržiavajú a pomáhajú minimalizovať prestoje.

Nové modely vysokozdvižných vozíkov Reach Truck zahŕňajú štandardne množstvo ergonomických funkcií na zvýšenie pohodlia vodiča. K dispozícii je však aj široká škála možností prispôsobenia, vrátane systému riadenia vozového parku Hyster Tracker, ktorý umožňuje aplikáciám prispôsobiť nákladné vozidlo svojim špecifickým priemyselným potrebám.

Aktuality , , ,
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.