P2.0HL

NOSNOSŤ: 2000, TYP: SHELF STOCKER

Hlavné detaily

PALETOVÝ VOZÍK

ERGONOMICKÝ RUČNE VEDENÝ PALETOVÝ VOZÍK S NÍZKYM ZDVIHOM

Paletový vozík Hyster P2.0HL s preukázaným výkonom a manévrovateľnosťou v náročných aplikáciách prináša nízke náklady na prevádzku.

Hyster P2.0HL je paletový vysokozdvižný vozík s doplnkovým zdvihom, ktorý umožňuje paletu umiestniť na žiadanú pracovnú výšku pre zdvíhanie tovaru z a na paletu.

Vozík je dizajnovaný tak, aby podporoval prevádzky s nižšou intenzitou prekladania, alebo dopĺňania tovaru v nízkych výškach, na vnútorný transport a nakladanie / vykladanie tovaru. Je stavaný pre obchod ( supermarkety, prevádzky ), výrobu a logistické operácie.

Ručne vedený paletový vozík s nízkym zdvihom Hyster P2.0HL:

  • Vozík je mimoriadne odolný vďaka robustnému dizajnu šasi, zváranému vidlicovému profilu a batériovému priestoru, ktorý je úplne uzavretý v oceľovom boxe.
  • Paletový vozík poskytuje presné polohovanie zaťaženia s nosnosťou 2000 kg na nosných ramenách a 700 kg na vidliciach. Vrátane počiatočného zdvihu a prídavného zdvíhacieho zariadenia, ponúka možnosť zdvihu až 780 mm
  • Výkonný trakčný motor s výkonom 1,2 kW s regulátorom MOSFET poskytuje vynikajúci trakčný a hydraulický výkon s progresívnou reguláciou otáčok. Tento vynikajúci výkon pomáha podporovať náročné skladové operácie a prispieva k zníženiu nákladov prostredníctvom zvýšenej energetickej účinnosti.
  • Vďaka vynikajúcemu výkonu pomáha AC motor s nízkou údržbou znížiť náklady na prevádzku
  • Prevádzkové prestoje a súvisiace náklady sa znižujú vďaka ľahko dostupným kľúčovým komponentom. Vďaka použitiu technológie CANbus s integrovaným diagnostickým displejom, systém poskytuje včasné varovanie pred servisnými požiadavkami.
  • Zvýšená trakcia a stabilita
  • Ergonomicky tvarovaný riadiaci panel
  • Nosnosť až 2000 kg
Modely
Názov modeluHmotnosťNosnosťKapacita batérieVýška zdvihu
P2.0HL615200024V / 200Ah560
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.